• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26658 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اسفند 1395 - ساعت: 15:36

چاپ

ارایه کارت هوشمند سلامت رایگان است


سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد: این سازمان از بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای پروژه حذف دفترچه‌های کاغذی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

به گزارش میانخبر، در پی تماس تلفنی عده‌ای سودجو با بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی در قالب شرکتهای درمانی برای ارائه کارت هوشمند سلامت در ازای دریافت وجه یا اعمال تخفیفات ویژه خدمات درمانی، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که این شرکتها به هیچ وجه مورد تایید این سازمان نیست و بیمه شدگان فریب سوء استفاده‌کنندگان را نخورند.

در روزهای اخیر در برخی از استانها عده‌ای با ادعای ارتباط با سازمان تأمین اجتماعی و به بهانه ارائه کارت هوشمند درمان، از بیمه‌شدگان و بازنشستگان تقاضای وجه کرده‌اند در حالی که این سازمان از بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای پروژه حذف دفترچه‌های کاغذی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و اطلاعات مورد نیاز این پروژه در اختیار بیمه‌شدگان قرار می‌گیرد.

در این خصوص به اطلاع بیمه‌شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی می‌رساند هر طرح و برنامه جدیدی در این خصوص از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع عموم می‌رسد و بیمه‌شدگان و بازنشستگان، اخبار این سازمان را فقط از پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی WWW.TAMIN.IR مرکز ارتباطات مردمی این سازمان با شماره تماس 1420 و یا نشریات سازمانی و رسانه‌ها و نشریات کثیرالانتشار پیگیری کنند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : ارایه کارت هوشمند سلامت رایگان است
دیدگاه شما در مورد : ارایه کارت هوشمند سلامت رایگان است

ارایه کارت هوشمند سلامت رایگان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ