• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26662 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اسفند 1395 - ساعت: 20:45

چاپ

اجرایی‌شدن پروژه ساخت‌وتولید خودروهای برقی در مازندران


رییس سازمان صنعت، معدن‌وتجارت مازندران گفت: با اخذ مجوزهای لازم، پروژه ساخت و تولید خودرو با سوخت تجدید پذیر (الکتریکی) در مازندران اجرایی شد.

به گزارش میانخبر، با اخذ مجوزهای لازم، پروژه ساخت و تولید خودرو با سوخت تجدید پذیر (الکتریکی) در استان مازندران اجرایی شد.
وی با اعلام این مطلب افزود: این مجموعه با سرمایه گذاری بالغ بر 7 هزار میلیارد ریال در زمینی به مساحت 10 هکتار در غرب مازندران و با هدف ایجاد اشتغال برای تعداد 3 هزار و 500 نفر انجام می‌شود.

رییس سازمان صنعت، معدن‌وتجارت مازندران اظهار کرد: با کشورهای صاحب تکنولوژی این صنعت، نظیر سوئد، کانادا و چین، تبادل فنی و علمی شده و زیر ساخت‌های موجود و مورد نیاز این صنعت در ایران، شناسایی شده است.

محمدپور با اشاره به اینکه تولید خودروهای احتراق داخلی مشکلات گوناگونی از قبیل آلودگی هوا را بوجود آورده است؛ تصریح کرد: ساخت و تولید خودروهای با سوخت تجدید پذیر(الکتریکی)، به یکی از برنامه‌های اصلی صنعت خودرو، به‌ویژه در کشورهای پیشرفته اروپایی وآمریکایی بدل شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن‌وتجارت مازندران در پایان با بیان اینکه این پروژه به‌لحاظ حساسیت آن در بهینه سازی وحفظ محیط زیست، یکی از نادر پروژه‌هایی است که امکان استفاده ازتسهیلات بین المللی زیست محیطی را برای کشور مهیا ساخته است؛ اذعان کرد: با توجه به دانش‌بنیان و نوین بودن این صنعت، امکان صادرات به کشورهای همسایه و منطقه را فراهم می‌آورد.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : اجرایی‌شدن پروژه ساخت‌وتولید خودروهای برقی در مازندران
دیدگاه شما در مورد : اجرایی‌شدن پروژه ساخت‌وتولید خودروهای برقی در مازندران

اجرایی‌شدن پروژه ساخت‌وتولید خودروهای برقی در مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ