• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26666 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اسفند 1395 - ساعت: 20:51

چاپ

فراکسیون امید مجلس فردا به دیدار رئیس‌جمهور می‌روند


عضو فراکسیون امید مجلس از دیدار اعضای فراکسیون متبوعش با حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور خبر داد.

به گزارش میانخبر، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به اینکه مجلس شورای اسلامی فردا دوشنبه (23 اسفندماه 955) صحن علنی نخواهد داشت، لذا اعضای فراکسیون امید صبح فردا با رئیس‌جمهور دیدار و گفت‌وگو خواهند داشت.


وی افزود: در این دیدار که پس از درخواست شش یا هفت ماهه اعضای فراکسیون محقق شده است مباحث روز و موضوعات کلان ملی مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد. همچنین با توجه به اینکه در آستانه انتخابات شهر و روستا و همچنین دوازدهمین دوره ریاست جمهوری قرار داریم لذا در خصوص انتخابات نیز مباحثی صورت می‌گیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: بر اساس دیدار فردا رئیس‌جمهور مباحثی را در خصوص موضوعات مذکور عنوان کرده و برخی اعضای فراکسیون امید نیز سوالات و موارد مورد نظر را مطرح می‌کنند. همچنین محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس هم به ارائه سخن می‌پردازد.

ذوالقدر ادامه داد: برای هماهنگی و تقسیم‌بندی درباره مسائل فردا فراکسیون امید جلسه فوق‌العاده‌ای برگزار می‌کند تا بر این اساس برنامه‌های فردای اعضا به افرادی که می‌خواهند به ایراد سخن بپردازند برگزار می‌شود. نمایندگان در حضور رئیس‌جمهور، مسائل مهم و کلان کشوری و همچنین موضوعات عرصه بین‌المللی و داخلی را مطرح می‌کنند و در پایان هم برخی نمایندگان مباحث مطروحه را جمع‌بندی خواهند کرد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : فراکسیون امید مجلس فردا به دیدار رئیس‌جمهور می‌روند
دیدگاه شما در مورد : فراکسیون امید مجلس فردا به دیدار رئیس‌جمهور می‌روند

فراکسیون امید مجلس فردا به دیدار رئیس‌جمهور می‌روند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ