• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26674 - تاریخ انتشار : دوشنبه 23 اسفند 1395 - ساعت: 01:24

چاپ
مفاسد اقتصادی دنیا به‌خاطر نبود امر به معروف و نهی از منکر است

امام جمعه میاندورود:

مفاسد اقتصادی دنیا به‌خاطر نبود امر به معروف و نهی از منکر است


امام جمعه میاندورود گفت: مفاسد اقتصادی دنیا به‌خاطر نبود امر به معروف و نهی از منکر است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب امشب در دومین گردهمایی جامعه روحانیت این شهرستان با محوریت نقش روحانیت در ترویج امر به معروف و نهی از منکر و ارتقا امنیت اجتماعی در تکیه بالا سورک با تاکید بر لزوم توجه امر به معروف و نهی از منکر، اظهار کرد: بنا به فرموده امام باقر (ع) آثار امر به معروف برقراری امنیت از جمله در زمینه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و... است.

وی با بیان اینکه مفاسد اقتصادی دنیا به‌خاطر نبود امر به معروف و نهی از منکر است، افزود: با توجه به این فریضه الهی، ظالم دفن و زمین آباد می‌شود و باعث انتقام گرفتن از دشمن و سروسامان دادن امور جامعه می‌شود.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان حدود 18ماه در حال فعالیت است، گفت: برگزاری منظم جلسات اعضای شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، تهیه جزوات و برگزاری کلاس‌های آموزشی، تهیه و توزیع شرح وظایف کلیه رده‌ها برای افرادی که باید در این زمینه فعالیت کنند، تشکیل بیش از 600 پزونده آمرین به معروف و ناهیان از منکر و بیش از 30 گواهی نامه آموزشی از اهم اقدامات در این بخش بوده است.دیدگاه شما در مورد : مفاسد اقتصادی دنیا به‌خاطر نبود امر به معروف و نهی از منکر است

مفاسد اقتصادی دنیا به‌خاطر نبود امر به معروف و نهی از منکر است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ