• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26675 - تاریخ انتشار : دوشنبه 23 اسفند 1395 - ساعت: 01:30

چاپ
تخصیص 2 میلیارد تومان برای آبیاری قطره‌ای در میاندورود

فرماندار میاندورود خبر داد

تخصیص 2 میلیارد تومان برای آبیاری قطره‌ای در میاندورود


فرماندار میاندورود از تخصیص 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای آبیاری قطره‌ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با تأکید بر اینکه اگر کاری انجام می‌شود یا خیر باید با اعداد و ارقام سخن گفت، تصریح کرد: امروز اگر مسؤولی کاری انجام می‌دهد باید براساس آمار و ارقام گفته شود و میزان اعتبارات را بسنجد.

وی با اعلام اینکه همه مدیران این آمادگی را داشته باشند که انتخابات پیش‌رو را حمایت کنند، افزود: مقام معظم رهبری به این نگاه نمی‌کند که چه کسی حتماً انتخاب شود بلکه به میزان مشارکت و حضور مردم نگاه می‌کند.

فرماندار میاندورود اضافه کرد: انتخابات برای مسؤولان و برای هیچ قوای نیست بلکه برای مردم است، ما باید زمینه را آماده کنیم، دولت تأکید کرد که همه دستگاه‌های اجرایی، امنیتی، انتظامی و نظامی این انتخابات را پشتیبانی کنند زیرا گنجینه‌ای در این صندوق است که باید از آن حفاظت شود.

این مسؤول با اشاره به اینکه هر کسی با هر افکار سیاسی در این انتخابات آزاد است، ادامه داد: فضای انتخاباتی را باید به‌گونه‌ای آماده کنیم که هر کسی آزادانه رأی دهد.

قادری خاطرنشان کرد: امحای 8 هزار تن مرکبات، خرید 2 هزار تن مرکبات درجه دو، پرداخت یک‌میلیارد و 600 میلیون تومان به کشاورزان، خرید 2 هزار تن مرکبات و ارسال آن به کارخانجات آبمیوه‌گیری، تخصیص 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای آبیاری قطره‌ای و... بخشی از اقدامات انجام شده است.

وی با تأکید بر اینکه مدیران نسبت به اعتباراتی که تخصیص داده شد پیگیر باشند، گفت: برخورد با ساخت‌وساز غیرمجاز از تأکیدات است و مسؤولان در این مدت به‌صورت میدانی حضور پیدا کنند و با هرگونه تغییر کاربری برخورد جدی شود.

*برای حب و بغض افراد کار نکنیم

دادستان میاندورود نیز در این مراسم با اشاره به اینکه یک سال به لحظه حساب و کتاب اعمال نزدیک شدیم و باید ببینم در این سنگر امانت چه‌کار کردیم، اظهار کرد: باید به حساب خود رسیدگی کنیم تا قبل از اینکه ما را به حساب بکشند.

حجت‌الاسلام سیدجواد هاشمی تصریح کرد: هر چقدر به مردم خدمت کنیم باز هم کم است، خوش به حال کسانی که از زمین یاد بگیرند و بهار دل را زنده کنند.

وی با تأکید بر اینکه تقوا در تمام شئونات باید سرایت کند، خاطرنشان کرد: برای حب و بغض افراد کار نکنیم که اگر اینگونه باشد اجر آن از بین می‌رود.

هاشمی با بیان اینکه تقوای سیاسی و انتخاباتی در انتخابات پیش‌رو رعایت شود، گفت: اگر کوچک‌ترین تخلف و جرمی اتفاق افتد بی‌درنگ با آن برخود جدی می‌شود و امیدواریم بتوانیم در این شهرستان سلامت انتخاباتی را رعایت کنیمدیدگاه شما در مورد : تخصیص 2 میلیارد تومان برای آبیاری قطره‌ای در میاندورود

تخصیص 2 میلیارد تومان برای آبیاری قطره‌ای در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ