• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26676 - تاریخ انتشار : دوشنبه 23 اسفند 1395 - ساعت: 01:42

چاپ
مسؤولان در حد توان به مردم وعده دهند

امام جمعه میاندورود:

مسؤولان در حد توان به مردم وعده دهند


امام جمعه میاندورود با بیان اینکه باید در حد توان به مردم وعده دهیم و واقعیت‌های جامعه را به آنها بگویم، گفت: بخشی از مشکلات جامعه ما وعده‌هایی است که در توان ما نیست و سبب می‌شود خدماتی که انجام می‌دهیم مشخص نشود.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه 95 سال توأم با غم و اندوه و مشقت بوده است، اظهار کرد: از دست‌دادن جمعی از آتش‌نشان‌های انقلابی و دلسوز، حوادث در جنوب کشور، خسارات برف و بارش شدید به کشاورزان شمال کشور از حوادث تلخی بود که در این سال اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه مسؤولان در توان خود به‌ویژه بسیج سازندگی و سپاه ناحیه این شهرستان در انجام اقدامات پیشتاز بودند، افزود: اگر می‌خواهیم به شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دست پیدا کنیم نباید نیازمند کشورهای خارجی به‌خصوص در زمینه تولیدات داخلی باشیم.

امام جمعه میاندورود به رونق و مصرف کالاهای ایرانی در سال جدید تأکید کرد و ادامه داد: اگر می‌خواهیم ریشه فساد و معضلات اقتصادی کم شود باید توجه ویژه به تولیدات داخلی داشته باشیم و تا زمانی این شعار عملی نشود هر چقدر حرف بزنیم کارها عملی نمی‌شود.

این مسؤول با اعلام اینکه واردات بی‌رویه دلیل به چشم نیامدن بیشتر اقدامات و فعالیت‌هاست، خاطرنشان کرد: اگر جلوی آن گرفته می‌شد در نتیجه نمود بهتری پیدا می‌کرد اما سؤال اینجاست در بحث واردات بی‌رویه چه کسانی مقصر هستند که باید در این زمینه فکری کرد و با وجود مشکلاتی که در زمینه کشاورزی داشتیم آیا روا بود که واردات میوه داشته باشیم.

*هدف دشمن بدبینی مردم به نظام است

محمدنسب به انتخابات مهم سال 96 اشاره کرد و افزود: دشمن به انتخابات چشم دوخته تا مردم در آن شرکت نداشته باشند، هدف دشمن بدبینی مردم به نظام و فاصله بین آنها است که وظیفه ما تلاش و اجرای نقش اساسی برای حضور مردم در انتخابات پیش‌رو است.

وی تصریح کرد: گاهی همیشه تعریف‌های بی‌جا، آمار و ارقام نیاز نیست در صورتی که ضعف‌هایمان را باید بدانیم، گاهی وقت‌ها راست گفتن لازم و دروغ گفتن حرام است و گاهی هم باید هیچ چیزی نگوییم.

امام جمعه میاندورود با تأکید بر اینکه همین که اسرار نظام را علنی کردیم و گفتیم در مقابل دشمن فهمید و در آن رخنه کرد، یادآور شد: گاهی آنقدر به مردم وعده می‌دهیم که توقع را بالا می‌بریم در صورتی که باید در حد توان به مردم وعده دهیم و واقعیت‌های جامعه را به آنها بگویم.

محمدنسب در پایان گفت: بخشی از مشکلات جامعه ما وعده‌هایی است که در توان ما نیست و سبب می‌شود خدماتی که انجام می‌دهیم مشخص نشود، برای مردم در حد توان خود قول دهیم. دیدگاه شما در مورد : مسؤولان در حد توان به مردم وعده دهند

مسؤولان در حد توان به مردم وعده دهند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ