• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26692 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اسفند 1395 - ساعت: 22:12

چاپ
رونق دوباره شرکت پارس کرم/ حمیدی: خوشحالی کارگران افتخار ما است

در سال اقتصاد مقاومتی؛

رونق دوباره شرکت پارس کرم/ حمیدی: خوشحالی کارگران افتخار ما است


شرکت پارس کرم خزر که تنها تولیدکننده بازیک کرم به عنوان مواد اولیه تولید چرم در خاورمیانه است و در چند سال گذشته به‌دلایل مختلف تعطیل شده بود و تولید چندانی نداشت با حضور سرمایه گذار جدید علی حمیدی جان دوباره گرفت و تولید از سر گرفته شد.

به گزارش میانخبر، سال 95 از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شد تا اقتصاد کشور نسب به فشارها و تحریم‌های دشمنان انقلاب مقاوم شود و لازمه این کار افزایش تولید داخلی با حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران کشورمان است.

در شهرستان میاندورود نیز این کار مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفت و شرکت پارس کرم خزر که تنها تولیدکننده بازیک کرم به عنوان مواد اولیه تولید چرم در خاورمیانه است و در چند سال گذشته به‌دلایل مختلف تعطیل شده بود و تولید چندانی نداشت با حضور سرمایه گذار جدید علی حمیدی جان دوباره گرفت و تولید از سر گرفته شد.

در حال حاضر بیش از 100 نفر کارگر در این شرکت مشغول به کار هستند و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از کارگران و خانواده آنها نیاز به حمایت از سوی مسئولان برای ادامه روند روبه رشد این شرکت و اقتصاد منطقه و کشور دارد.

علی حمیدی مدیر این شرکت در گفت‌وگو با خبرنگار ما با ابراز خرسندی از رونق دوباره این شرکت، اظهار کرد: بسیار خوشحال هستم که توانستیم تولید این شرکت را دوباره از سر بگیریم و کارگرانی که بیکار شده بودند را دوباره به سر کار برگردانیم.

وی افزود: در ماه پایانی سال و فرارسیدن سال نو قطعا کارگران این شرکت با دریافت حقوق خود توانستند شادی را به خانواده خود برگردانند و این شادی برای اعضای شرکت بسیار مورد توجه است.

حمیدی با اشاره به در پیش بودن سال نو، آغاز سال جدید را به همه کارگران زحمت‌کش و مدیران دستگاه‌های اجرایی میاندورود تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد سال آینده شاهد اتفاقات خوبی در سطح شهرستان در حوزه‌های مختلف از جمله اقتصادی باشیم.دیدگاه شما در مورد : رونق دوباره شرکت پارس کرم/ حمیدی: خوشحالی کارگران افتخار ما است

رونق دوباره شرکت پارس کرم/ حمیدی: خوشحالی کارگران افتخار ما است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ