• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26695 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اسفند 1395 - ساعت: 23:24

چاپ

آغاز توزیع میوه شب عید از فردا در مازندران/پرتقال وارداتی توزیع نمی‌شود


رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: توزیع میوه شب عید از فردا 25 اسفندماه در سراسر استان آغاز می‌شود.

به گزارش میانخبر، دلاور حیدرپور در جلسه تنظیم بازار استان با بیان اینکه تولید گوشت گوسفند نسبت به ماه قبل افزایش 9 درصدی داشته است، اظهار کرد: گوشت گاو نسبت به سال گذشته افزایش 20 درصدی پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه گوشت مرغ منجمد یک درصد افزایش نسبت به ماه قبل داشته است، گفت: مرغ زنده نسبت به ماه قبل کاهش 27 درصدی داشته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: 4 هزار و 400 تن گوشت مرغ منجمد در سردخانه‌های استان موجود است که با قیمت 5 هزار و 900 تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

این مسؤول اضافه کرد: 35 تن گوشت قرمز برای ایام عید در استان ذخیره‌سازی شد که با قیمت 22 هزار و 800 تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

حیدرپور با بیان اینکه 400 تن پرتقال با قیمت 2 هزار تومان در 65 مرکز عرضه میوه در استان توزیع می‌شود، گفت: توزیع میوه شب عید از فردا 25 اسفندماه در سراسر استان آغاز می‌شود.

وی با اعلام اینکه 500 تن سیب ذخیره‌سازی شده با قیمت یک‌هزار و 500 تومان در اختیار هم‌استانی‌ها قرار می‌گیرد، ادامه داد: توزیع شکر در استان محدودیت ندارد و به هر میزان تقاضا باشد با قیمت 2 هزار و 850 تومان عرضه می‌شود.

ئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با تأکید بر اینکه برای حمایت از باغداران استان، هیچ‌گونه پرتقال وارداتی در مازندران عرضه نمی‌شود، گفت: 7 هزار تن پرتقال ذخیره‌سازی شده با قیمت یک‌هزار و 900 تومان به سایر استان‌ها توزیع شد.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : آغاز توزیع میوه شب عید از فردا در مازندران/پرتقال وارداتی توزیع نمی‌شود
دیدگاه شما در مورد : آغاز توزیع میوه شب عید از فردا در مازندران/پرتقال وارداتی توزیع نمی‌شود

آغاز توزیع میوه شب عید از فردا در مازندران/پرتقال وارداتی توزیع نمی‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ