• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26696 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اسفند 1395 - ساعت: 23:33

چاپ

واردات بی رویه و کاهش تعرفه محصولات مغایر با اقتصاد مقاومتی است


رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی گفت: واردات بی رویه در پایان سال و کاهش تعرفه محصولات مغایر با اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش میانخبر، علی محمد شاعری عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری بهشهر افزود: مشکل اقتصادی و اشتغال مهمترین مشکل جامعه ما است و باید تلاش کنیم در بستر امنیت و توسعه سیاسی، زیرساخت های اقتصادی را به نحو شایسته فراهم کنیم.

وی ادامه داد: برای رفع مشکل اقتصادی از شرق مازندران با قوت وارد شده ایم و ستاد ویژه استقبال از سرمایه گذاران در حال شکل گیری است.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی گفت: باید زیرساختهای اقتصادی و سرمایه گذاری در شرق مازندران فراهم شود و همه مدیران و مسئولان در این حوزه وارد عمل شوند.

شاعری همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: باید زمینه حضور حداکثری مردم در این اتتخابات فراهم شود و به دور از جنح بندی ها برای نشاط بیشتر در انتخابات وارد عمل شد.

وی افزود: در انتخابات باید برای حفظ ارزش ها، حداکثری و نهادینه کردن همدلی در بین مردم تلاش شود و همه ما در این حوزه وظیفه داریم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه با اشاره به کارهای انجام شده در حوزه انتخابیه گفت: تبدیل منطقه ویژه اقتصادی به منطقه آزاد از تلاش هایی بوده است که انجام شد اما مسائل حاشیه ای مانع آن شد و ظرفیتی است که اجرایی نشدن آن بی عدالتی است.

شاعری ادمه داد: در حوزه بهداشت و درمان ۱۵ میلیارد تومان تجهیزات و امکانات فراهم شده است، در حوزه گازرسانی به ۱۲۵ روستای بالادست شرق مازندران با قوت وارد شدیم، آبرسانی به شرق مازندران با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان، فاضلاب شرق مازندران با اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومان و آبگیری سد گلورد از کارهایی است که اجرایی شده و یا در دست اقدام است.

وی گفت: انتقال گاز دامغان به نکا هم در تابستان ۹۶ به ربهره برداری می رسد.

شاعری در پایان با اشاره به حوزه گردشگری گفت: الحاق ۱۷ هکتار از پارک جنگلی سالارتپه به شهرداری بهشهر رونق مهمی در حوزه گردشگری است که شهرداری باید برای گرفتن پیمانکار و کارهای اجرایی دیگر با تلاش بیشتری وارد شود.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : واردات بی رویه و کاهش تعرفه محصولات مغایر با اقتصاد مقاومتی است
دیدگاه شما در مورد : واردات بی رویه و کاهش تعرفه محصولات مغایر با اقتصاد مقاومتی است

واردات بی رویه و کاهش تعرفه محصولات مغایر با اقتصاد مقاومتی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ