• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26698 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اسفند 1395 - ساعت: 23:36

چاپ

کشیک 425 نانوایی طی ایام نوروز در مازندران/افزایش بازرسی‌ از خبازی‌ها در ایام نوروز


در طی تعطیلات نوروزی، تعداد 425 واحد خبازی استان مازندران در طرح کشیک نوروزی به‌صورت فوق‌العاده به تولید نان و ارائه خدمات به همشهریان و مسافران تعیین و مشخص شده‌اند.

به گزارش میانخبر، در طی تعطیلات نوروزی، تعداد 425 واحد خبازی استان مازندران در طرح کشیک نوروزی به‌صورت فوق‌العاده به تولید نان و ارائه خدمات به همشهریان و مسافران تعیین و مشخص شده‌اند.


وی بابیان این مطلب افزود: خبازی‌های مشمول طرح کشیک نوروزی به‌منظور سهولت دسترسی مسافران نوروزی، با نصب بنر بر درب واحد صنفی خود مشخص می‌شوند.

مدیرعامل شرکت غله‌وخدمات بازرگانی منطقه دو کشور اظهار کرد: نمایندگی‌های شرکت غله در سطح استان با هماهنگی فرمانداری و اداره صنعت، معدن‌وتجارت شهرستان‌ها، لیست تمامی واحدهای خبازی طرح کشیک را تهیه و با نصب بنر در ورودی‌های هر شهر، نسبت به اطلاع‌رسانی شهروندان و مسافران اقدام می‌کنند.


جعفری ضمن اشاره به توریستی بودن مازندران و ترافیک سنگین جاده‌ای به‌ویژه در غرب استان، تصریح کرد: سهمیه نیمه اول فروردین خبازی‌های استان، زودتر از ماه‌های قبل به همراه 573 تن سهمیه آرد فوق‌العاده، جهت پخت واحدهای خبازی کشیک، پیش از آغاز ایام نوروزی به شهرستان‌ها تحویل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با تمهیدات پیش‌بینی شده و انجام ذخیره‌سازی مکفی آرد در انبارها، هیچ نگرانی و کمبودی در خصوص آرد موردنیاز واحدهای خبازی مازندران وجود ندارد.


مدیرعامل شرکت غله‌وخدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان متذکر شد: در ایام نوروز با تعیین همکاران کشیک و بازرسان ویژه، تعدد بازرسی از کارخانه‌های آرد و واحدهای خبازی در سطح استان، افزایش خواهد داشت.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : کشیک 425 نانوایی طی ایام نوروز در مازندران/افزایش بازرسی‌ از خبازی‌ها در ایام نوروز
دیدگاه شما در مورد : کشیک 425 نانوایی طی ایام نوروز در مازندران/افزایش بازرسی‌ از خبازی‌ها در ایام نوروز

کشیک 425 نانوایی طی ایام نوروز در مازندران/افزایش بازرسی‌ از خبازی‌ها در ایام نوروز تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ