• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26715 - تاریخ انتشار : شنبه 28 اسفند 1395 - ساعت: 12:35

چاپ

فروش مرکبات جنوب کشور در قائم‎شهر، ضربه سنگینی را به باغداران وارد می‌کند


فرماندار شهرستان قائمشهر، گفت: حضور مرکبات جنوب کشور در شهرستان قائم‎شهر آن هم باوجود اینکه مرکبات در انبارهای شهرستان است، ضربه‌ی سنگینی را به باغداران قائم‎شهرس خواهد زد.

به گزارش میانخبر، مهدی محمدی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان قائم‎شهر ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و ولادت بی‌بی عالم حضرت فاطمه(س)، اظهار کرد: بر اساس سیاست توسعه و برنامه ریزی استان، بدنبال تکمیل پروژه های نیمه تمام رفتیم و این پروژه‌ها در طول سال افتتاح شدند.

وی افزود: خدمات سفرهای نوروزی از 25 اسفند آغاز شده که نیروهای امدادی و انتظامی و غیره فعالیت خود را آغاز کردند و تا 14 فروردین 96 این طرح ادامه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر به اجرای پروژه عمرانی در میدان جانبازان اشاره کرد و گفت: از مردم فهیم شهرستان قائم‌شهر و مسافران عزیز عذرخواهی می‌کنیم که برای اجرای این پروژه بزرگ کمی با مشکلات ترافیکی روبه‌رو می‌شوند.

این مسئول ادامه داد: روگذر میدان جانبازان که توسط شهرداری قائم‎شهر سرعت خوبی درحال اجراست امیدواریم هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد تا مردم قائم‎شهر و استان از این پروژه بهره‎مند شوند.

محمدی با بیان اینکه بارش شدید برف خسارت زیادی را به باغداران قائم‎شهری وارد کرد، افزود:مرکبات مرغوب شیرین و آبدار در انبار و سورتینگ‌های قائم‎شهر هستند که هیچ خریداری را به خود نمی بیند و باغداران متحمل خسارت سنگینی شده اند.

وی تصریح کرد: متاسفانه با قیمت‌گذاری حداقلی توسط دولت اما خریداری برای خرید این محصولات پیدا نمی‎شود و باغداران جایی برای عرضه محصولات خود ندارند که فروش مرکبات مرغوب مستلزم کمک دولت مردان است.

فرماندار قائم‏‌شهر خاطرنشان کرد: حضور مرکبات جنوب کشور در شهرستان قائم‎شهر آن هم باوجود اینکه مرکبات در انبارهای شهرستان است، ضربه‌ی سنگینی را به باغداران قائم‎شهرس خواهد زد.

این مسئول به آغاز ثبت نام اولیه انتخابات شوراها و روستا اشاره کرد و گفت: از روز گذشته پیش ثبت نام انتخابات شوراها و روستاها در دفاتر پیش‌خوان دولت آغاز شده که تاکنون تعداد 16 نفر در شورای شهر قائم‎شهر ثبت نام کردند.

محمدی در پایان اظهار کرد: کلیه مسئولان را جهت حضور در مراسم سال تحویل در جوار شهدای گمنام حسینیه عاشقان ثارالله شهرستان قائم‎شهر دعوت کرد.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : فروش مرکبات جنوب کشور در قائم‎شهر، ضربه سنگینی را به باغداران وارد می‌کند
دیدگاه شما در مورد : فروش مرکبات جنوب کشور در قائم‎شهر، ضربه سنگینی را به باغداران وارد می‌کند

فروش مرکبات جنوب کشور در قائم‎شهر، ضربه سنگینی را به باغداران وارد می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ