• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26739 - تاریخ انتشار : جمعه 04 فروردین 1396 - ساعت: 15:34

چاپ
88 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند

فرماندار میاندورود:

88 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند


فرماندار میاندورود گفت: 88 نفر برای انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در شهرستان میاندورود ثبت نام کردند.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری امروز در ستاد انتخابات این شهرستان، اظهار کرد: تاکنون 88 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 5 نفر در شهر سورک و 60 نفر هم در بخش مرکزی داوطلب نامزدی انتخابات در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شدند، افزود: تعداد 23 نفر هم در بخش گهرباران ثبت نام کردند.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: 26 نفر از این نامزدها دارای سابقه نمایندگی در دوره‌های پیشین انتخابات شوراهای شهر و روستا هستند.

قادری با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخابات فرایند ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند، تصریح کرد: در روزهای انتهایی به‌دلیل شلوغی بیش از حد و تعدد نامزدهای انتخابات در سراسر کشور امکان اختلال در سامانه ثبت نام وجود خواهد داشت، لذا داوطلبان و نامزدهای انتخابات شورهای شهر و روستا زودتر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه همه مسئولان از برگزاری پرشور انتخابات در کشور حمایت خواهند کرد، گفت: حضور سلایق متعدد در انتخابات موجب افزایش شور و نشاط انتخاباتی شده و قطعاً به مشارکت حداکثری کمک خواهد کرد.دیدگاه شما در مورد : 88 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند

88 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ