• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26741 - تاریخ انتشار : جمعه 04 فروردین 1396 - ساعت: 17:53

چاپ
تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از کالای داخلی ممکن است

امام جمعه میاندورود:

تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از کالای داخلی ممکن است


امام جمعه میاندورود گفت: در تحقق این شعار باید بعضی از کارها را انجام دهیم که بخشی از آن مربوط به مردم است که آن استفاده از کالای داخلی است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با تبریک آغاز سال نو اظهار کرد: امیدوارم مردم سال خوب و خوشی همراه با رونق اقتصادی داشته باشند.

وی به نام گذاری سال جدید به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: در سال گذشته، اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی کارهای خوبی انجام شد اما با مطالبات مردم و رهبری خیلی فاصله دارد و خیلی از کارهای می‌بایست انجام می‌شد که نشد.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: اگر امروز می‌خواهیم مشکل اقتصادی ما حل شود در اولویت نخست باید تولید باشد که زمینه اشتغال را نیز فراهم می‌کند.

محمدنسب تصریح کرد: در تحقق این شعار باید بعضی از کارها را انجام دهیم که بخشی از آن مربوط به مردم است که آن استفاده از کالای داخلی است.

وی تاکید کرد: وظیفه مسئولان و تولیدکنندگان ما این است که کالای باکیفیت تولید کنند و جلوی واردات را بگیرند.دیدگاه شما در مورد : تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از کالای داخلی ممکن است

تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از کالای داخلی ممکن است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ