• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26742 - تاریخ انتشار : یکشنبه 06 فروردین 1396 - ساعت: 00:40

چاپ
در پیامی هیئت مدیره تعاوني سورتينگ‌داران مازندران از رهبر انقلاب تشکر کردند

در پی نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال؛

در پیامی هیئت مدیره تعاوني سورتينگ‌داران مازندران از رهبر انقلاب تشکر کردند


در پی نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در پیامی هیئت مدیره تعاوني سورتينگ‌داران مازندران از رهبر انقلاب تشکر کردند.

به گزارش میانخبر، در پی نام‌گذاری سال جدی از سوی مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال هیئت مدیره تعاوني سورتينگ داران و انجمن توليد كنندگان و صادر كنندگان ميوه و مركبات مازندران پیام تشکری صادر کرد.

متن پیامی که محمد احمدزاده به‌عنوان رئیس هیات مدیره تعاوني سورتينگ داران و انجمن توليد كنندگان و صادر كنندگان ميوه و مركبات مازندران صادر کرد به این شرح است:

ضمن عرض سلام به فعالان بخش خصوصي

از درايت و ذكاوت و تدبير رهبر معظم انقلاب در نامگذاري مجدد سال جديد به اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال جوانان و توجه رهبر معظم به تشكل‌هاي بخش خصوصي و توليدي و رفع موانع و مشكلات پيش روي توليدكنندگان و جلوگيري از ورود كالاهاي قاچاق وعدم واردات كالاهايي كه در داخل توليد مي‌شود نشان دهنده اشراف رهبري به تمام امورات اقتصادي كشور و دلشكستگي ايشان از عدم تحقق همه مطالبات مردم و رهبري در سال ٩٥مي‌باشد تقدير و تشكر می‌کنیم.

ما فعالان بخش خصوصي تمام همت و تلاش خويش را همگام با دولت در اجابت خواسته بحق رهبري بكار خواهيم گرفت.

هيئت مديره تعاوني سورتينگ داران و انجمن توليد كنندگان و صادر كنندگان ميوه و مركبات مازندراندیدگاه شما در مورد : در پیامی هیئت مدیره تعاوني سورتينگ‌داران مازندران از رهبر انقلاب تشکر کردند

در پیامی هیئت مدیره تعاوني سورتينگ‌داران مازندران از رهبر انقلاب تشکر کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ