• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26743 - تاریخ انتشار : یکشنبه 06 فروردین 1396 - ساعت: 12:42

چاپ
تا صبح امروز بیش از 220 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند

فرماندار میاندورود:

تا صبح امروز بیش از 220 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند


فرماندار میاندورود گفت: تا صبح امروز بیش از 220 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری فرماندار میاندورود صبح امروز در ستاد انتخابات این شهرستان، اظهار کرد: تاکنون بیش از 220 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا در میاندورود ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 119 نفر در بخش مرکزی و 91 نفر در بخش گهرباران ثبت نام کردند، افزود: در شهر سورک نیز 10 نفر تاکنون مراحل ثبت نام خود را تکمیل کردند.

فرماندار میاندورود، گفت: 59 نفر از کسانی که در انتخابات ثبت نام کردند دارای سابقه عضویت در شورا هستند و 159 نفر هم برای اولین بار در این انتخابات حاضر شدند.

قادری با بیان اینکه تعداد کل نامزدهای زن ثبت نام شده 14 نفر می‌باشد، تصریح کرد: 67 نفر دارای سواد خواندن و نوشتن،76 نفر دیپلم،21 نفر فوق دیپلم،47 نفر لیسانس، 8 نفر فوق لیسانس و یک نفر هم دارای تحصیلات حوزوی است.

وی به امکان حضور و ثبت نام بیشتر نامزدهای انتخابات در روز پایانی اشاره کرد و گفت: از همه نامزدهای عزیز درخواست می‌شود که جهت جلوگیری از ازدحام در حوزه‌های ثبت نام سریع‌تر نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اقدام کنند و کار را به ساعات پایانی موکول نکنند.دیدگاه شما در مورد : تا صبح امروز بیش از 220 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند

تا صبح امروز بیش از 220 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ