• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26791 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 فروردین 1396 - ساعت: 16:25

چاپ

احتمال فعالیت قله دماوند دور از انتظار نیست


مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: در حال حاضر آتشفشان قله دماوند فعال نیست اما احتمال فعالیت قله دماوند دور از انتظار نیست.

به گزارش میانخبر، علی‌اصغر احمدی طی گفت‌وگویی با اشاره به مطرح شدن بحث فوران آتشفشان قله دماوند، اظهار کرد: در حال حاضر آتشفشان قله دماوند فعال نیست اما احتمال فعالیت قله دماوند دور از انتظار نیست.

وی افزود: اداره کل مدیریت بحران مازندران به‌منظور پیشگیری از اتفاقات طی نشستی با حضور استاندار مازندران برگزار شده مقرر شد اداره کل منابع طبیعی مازندران زمینی در اطراف و مشرف به قله را در اختیار قرار دهد و اداره کل معادن و زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی نیز ادوات و تجهیزات لازم را در این مکان نصب کنند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اعلام اینکه موضع ما در این زمینه بحث پیشگیری است، تصریح کرد: با نصب تجهیزات این قابلیت وجود دارد که چند روز قبل از فوران اطلاع‌رسانی به مردم صورت گیرد و از بروز خسارت‌ها جلوگیری شود.

احمدی در پایان گفت: با فوران آتشفشان قله دماوند استان‌های هم‌جوار هم تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

پیش از این علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی درباره فوران قله دماوند هشدار داده بود و گفت: ذهن مسؤولان به این سمت جهت پیدا کند و این موضوع را ساده نبینند که خدای ناکرده به سرنوشت پیشروی دریاچه ارومیه و ریزگردها نکشد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : احتمال فعالیت قله دماوند دور از انتظار نیست
دیدگاه شما در مورد : احتمال فعالیت قله دماوند دور از انتظار نیست

احتمال فعالیت قله دماوند دور از انتظار نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ