• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26798 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 فروردین 1396 - ساعت: 16:40

چاپ

آمادگی فرودگاه مشهد برای انجام پروازهای خروجی / فرودگاه مشهد باز است


مه‌آبادی گفت: در حال حاضر فرودگاه مشهد باز است و آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی و امدادرسانی به آسیب‌دیدگان احتمالی زلزله را دارد.

به گزارش میانخبر، رئیس هیأت مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ومدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها اظهار داشت: در پی وقوع زلزله صبح امروز(۱۶ فروردین ۹۶) به تمامی فرودگاه‌های معین فرودگاه بین‌المللی مشهد، مرکز کنترل، ادارات کل مراقبت پرواز، ارتباطات و ناوبری و مخابرات دستور آماده‌باش داده است.

وی همچنین عنوان کرد: هم‌اکنون آمد و شد پروازها در فرودگاه مشهد به صورت نرمال در حال انجام و تمامی سرویس‌های مرتبط فرودگاهی و خدمات ناوبری هوایی این فرودگاه برقرار است و طی بازدید میدانی انجام شده از سطوح پروازی و ترمینالی، وقوع زلزله صبح امروز، بر ایمنی پروازهای این فرودگاه آسیب جدی و تاثیرگذاری نداشته است.

رئیس هیأت مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تصریح کرد: اکنون فرودگاه مشهد باز است و آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی و امدادرسانی به آسیب‌دیدگان احتمالی زلزله را دارد.

گفتنی است؛ صبح امروز زلزله‌یی به قدرت ۶ ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین و عرض جغرافیایی 83 . 35 و طول جغرافیایی 26. 60 حوالی سفید سنگ استان خراسان رضوی رخ داد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : آمادگی فرودگاه مشهد برای انجام پروازهای خروجی / فرودگاه مشهد باز است
دیدگاه شما در مورد : آمادگی فرودگاه مشهد برای انجام پروازهای خروجی / فرودگاه مشهد باز است

آمادگی فرودگاه مشهد برای انجام پروازهای خروجی / فرودگاه مشهد باز است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ