• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26815 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 فروردین 1396 - ساعت: 17:51

چاپ

کاهش 33 درصدی تصادفات منجر به فوت در مازندران


فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر ارتقای امنیت در نوروز امسال، گفت: حوادث رانندگی منجر به فوت در مازندران 33 درصد کاهش یافت.

به گزارش میانخبر، سردار سیدمحمود میرفیضی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از آغاز رزمایش طرح نوروزی پلیس، طرح برقراری نظم و امنیت تعطیلات نوروز 96 در سطح استان اجرایی شد.

وی با اشاره به کاهش 33 درصدی حوادث رانندگی منجر به فوت در سطح استان، از کاهش 42 درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی خبر داد.

فرمانده انتظامی مازندران از کاهش حوادث رانندگی منجر به فوت و کاهش 9 درصدی مصدومان حوادث رانندگی در این مدت خبر داد و افزود: رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و ارتقا فرهنگ ترافیک نقش موثری در کاهش حوادث رانندگی داشته اشت.

میرفیضی با اشاره به میزان تردد خودروها در محورهای درون استانی، از ثبت بیش از 35 میلیون تردد در نوروز امسال خبر داد و تصریح کرد: در محورهای شش‌گانه بیش از یک میلیون و 565 تردد در این مدت به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به میزان اقامت مسافران در استان، از ثبت بیش از 12 میلیون و 611 هزار نفر شب اقامت در مراکز اقامتی استان خبر داد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کاهش وقوع جرائم در سطح استان در طرح نوروزی پلیس، از افزایش 8 درصدی کشفیات جرائم در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این مدت بیش از 136 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 25 درصد افزایش داشته است.

میرفیضی در پابان از تماس 29 هزار شهروند و مسافران نوروزی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 استان طی این مدت خبر داد و گفت: بیش از 9 هزار تماس عملیاتی شد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : کاهش 33 درصدی تصادفات منجر به فوت در مازندران
دیدگاه شما در مورد : کاهش 33 درصدی تصادفات منجر به فوت در مازندران

کاهش 33 درصدی تصادفات منجر به فوت در مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ