• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26832 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 فروردین 1396 - ساعت: 18:36

چاپ
آسفالت جاده روستاهای بالادست تمام نشده در حال تخریب است

آسفالت جاده روستاهای بالادست تمام نشده در حال تخریب است


یکی از عوامل پیشرفت یک منطقه، شهر و یا روستا وجود جاده ارتباطی مناسب است که روستاهای بالادست میاندورود از آن برخوردار نیستند و جاده ارتباطی آنها خاکی است.

به گزارش میانخبر، شهرستان میاندورود 6 روستا در منطقه جنگلی و بالادست خود دارد که در جوار رودخانه زارم رود هستند و مردم آن با کشاورزی و دامداری روزگار می‌گذرانند، البته بسیاری از مردم این روستاها به‌دلیل ادامه تحصیل فرزندانشان و نبود شغل در روستا و اشتغال در شهر مجبور به ترک روستا شدند.

اما این روزها بسیاری از کسانی که روزی از روستا به شهر مهاجرت کرده بودند بعد از بازنشستگی اقدام به ساخت خانه در روستا کردند و روزانه به روستای خود برای کارهای مختلف رفت و آمد می‌کنند.

یکی از عوامل پیشرفت یک منطقه، شهر و یا روستا وجود جاده ارتباطی مناسب است که این روستاها از آن برخوردار نیستند و جاده ارتباطی آنها خاکی است.

با آغاز فصل بهار و فصل کشاورزی رفت و آمد مردم به روستا بیشتر می‌شود و نداشتن جاده مناسب باعث افزایش استهلاک و هزینه کشاورزان می‌شود و انتظار می‌رود مسئولان برای روستاهایی که حدود 30 کیلومتر از مرکز شهرستان فاصله دارند اقدام عملی انجام دهند و این جاده را آسفالت کنند.

وعده مسئولان در چند سال گذشته کامل عملی نشد و مردم انتظار دارند همانند روستاهایی که شاید 80 کیلومتر از شهر فاصله داشته ولی جاده آسفالته دارند بعد از گذشت بیش از 37 سال از انقلاب این چند روستا که بسیار به مرکز شهرستان نزدیک هستند از جاده آسفالته برخوردار باشند.

در این چند سالی که میاندورود شهرستان شده چند کیلومتر از جاده آسفالت شده، اما این آسفالت هم با عبور کامیون‌های حمل چوب شرکت نکاچوب در حال تخریب است.دیدگاه شما در مورد : آسفالت جاده روستاهای بالادست تمام نشده در حال تخریب است

آسفالت جاده روستاهای بالادست تمام نشده در حال تخریب است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ