• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26846 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 فروردین 1396 - ساعت: 16:33

چاپ

کشف راز قتل جوان 37 ساله جویباری/ قتل با سیم ترمز موتور سیکلت


فرمانده انتظامی شهرستان جویبار علت قتل جوان 37 جویباری را اختلافات شخصی قاتل و مقتول اعلام کرد.

به گزارش میانخبر، به ابعاد پنهان قتل فردی به نام (ا.ش) اشاره و اظهار کرد: هشتم فروردین سال جدید با حضور در پلیس آگاهی شهرستان مبنی بر ناپدید شدن فردی به نام (ا.ش) 37 ساله، موضوع فوراً در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه با اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس آگاهی سرنخی از رباینده به دست آمد.

فرمانده‌ انتظامی جویبار گفت: فردی به نام (م.ن) یکی از افرادی بود که مقتول را با ماشین خود سوار و به سمت یکی از روستاهای شهرستان جویبار برده بود.

درویشی ادامه‌ داد: پس از شناسایی رباینده، طی عملیاتی (م.ن) دستگیر و پس از انجام بازجویی، لب به اعتراف گشود و محل قتل، دفن و قاتل را که یکی از بستگانش بوده اعلام کرد.

وی تصریح‌ کرد: پس از مشخص شدن قاتل (ا.س)، وی در حال فرار به سمت شهرستان ساری بود که با هوشیاری مأموران پلیس آگاهی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی جویبار بیان کرد: قاتل پس از بازجویی چند ساعته به قتل (ا.ش) اعتراف و علت قتل را اختلافات شخصی اعلام کرد که قدمت 15 ساله داشت.

این مسؤول به نحوه قتل اشاره‌ کرد و گفت: (ا.س) با همکاری یکی از بستگان خود، مقتول را به بهانه کار بنایی به باغ پدر خود که در یکی از روستاهای شهرستان جویبار بود می‌کشاند و در آنجا با سیم ترمز موتور سیکلت او را خفه و به قتل می‌رساند که پس از آن جسد را در داخل ماشین (م.ن) قرار می‌دهند و در آبندان روستای گلیرد دفن می‌کنند.

درویشی در پایان خاطرنشان کرد: پس از اعترافات قاتل، (ا.س) به همراه بازپرس به مکان مورد نظر رفته و جسد (ا.ش) از زیر خاک بیرون کشیده شد و به سردخانه پزشکی قانونی انتقال یافت، همچنین قاتل و دوست وی که در این قتل دخیل بوده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند تا پس از بررسی، حکم قضایی صادر شود.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : کشف راز قتل جوان 37 ساله جویباری/ قتل با سیم ترمز موتور سیکلت
دیدگاه شما در مورد : کشف راز قتل جوان 37 ساله جویباری/ قتل با سیم ترمز موتور سیکلت

کشف راز قتل جوان 37 ساله جویباری/ قتل با سیم ترمز موتور سیکلت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ