• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26850 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 فروردین 1396 - ساعت: 16:48

چاپ

نانوایی های کشیک مازندران در ایام نوروز پاسخگوی نیاز مردم بودند


معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری با بیان اینکه در ایام نوروز گزارش خاصی از وضعیت نانوایی ها نداشتیم، گفت: نانوایی های کشیک، پاسخگوی نیاز شهروندان و گردشگران بودند.

به گزارش میانخبر، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری با بیان اینکه در ایام نوروز گزارش خاصی از وضعیت نانوایی ها نداشتیم، گفت: نانوایی های کشیک، پاسخگوی نیاز شهروندان و گردشگران بودند.
اسماعیل حسن زاده در نخستین جلسه کمیسیون آرد و نان سال ۱۳۹۶اظهار کرد: ۳۹ نانوایی در ایام نوروز در شهرستان ساری به شکل کشیک به همشهریان و گردشگران خدمات ارائه کردند.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز گزارش خاصی از وضعیت نانوایی ها نداشتیم، افزود: نانوایی های کشیک، پاسخگوی نیاز شهروندان و گردشگران بودند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری با تاکید بر کیفیت نان تولیدی نانوایی ها، گفت: ارائه نان مناسب و فعال بودن نانوایی ها منجر به این شد که رضایت شهروندان را در این زمینه شاهد باشیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: نظارت گسترده بر نانوایی ها و ارائه نان با کیفیت مناسب، اقداماتی است که اتحادیه آرد و نان در این زمینه به وظایف خود عمل می کند.

حسن زاده در مورد بهتر شدن کیفیت نان اظهار داشت: باید پایش کلی از نانوایی ها انجام شود و بازدیدها بصورت منظم صورت پذیرد و نانوایی های دارای کیفیت مورد تشویق قرار گیرند


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : نانوایی های کشیک مازندران در ایام نوروز پاسخگوی نیاز مردم بودند
دیدگاه شما در مورد : نانوایی های کشیک مازندران در ایام نوروز پاسخگوی نیاز مردم بودند

نانوایی های کشیک مازندران در ایام نوروز پاسخگوی نیاز مردم بودند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ