• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26867 - تاریخ انتشار : شنبه 19 فروردین 1396 - ساعت: 19:47

چاپ

حمل ریلی 7000 تن گندم از مازندران به سایر نقاط کشور


مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، بیش از 7 هزار تن حمل ریلی گندم از مازندران به سایر نقاط کشور انجام شد.

به گزارش میانخبر، از ابتدای سال‌جاری تاکنون، بیش از 7 هزار تن حمل ریلی گندم از مازندران به سایر نقاط کشور انجام شد.

وی افزود: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، از اولین ساعات کاریسال جاری، میزان 7 هزار و 841 تن گندم از مازندران به سایر نقاط کشور از طریق حمل ریلی ارسال شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو با بیان این مطلب اظهار کرد: این میزان گندم در تعطیلات نوروزی و با حضور همکاران شرکت غله از سیلوی شهید میرزا پور نکا به استان‌های یزد و اصفهان ارسال شد.

جعفری در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مصادیق اصلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی حمل‌ونقل ریلی است؛ تصریح کرد: کاهش بار ترافیکی جاده‌ها و درنتیجه کاهش تصادفات جاده‌ای، هزینه پایین‌تر جابجایی کالا، آلایندگی کمتر و کاهش هزینه‌های سوخت از مهم‌ترین مزایای حمل‌ونقل ریلی است.

وی با بیان اینکه در حمل ریلی، گندم با بالاترین کیفیت و سلامت در سیلوها و انبارها تخلیه می‌شود؛ خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مزایای این روش، ارزان بودن آن است که حتی در مواردی از حمل دریایی نیز ارزان‌تر است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو در پایان با بیان اینکه در سال جاری نیز برنامه‌ریزی شرکت بر افزایش حجم ارسالی گندم از طریق حمل ریلی است؛ اذعان کرد: در خصوص راهکارهای افزایش ظرفیت بارگیری حمل‌ونقل ریلی سیلوی شهید میرزا پور نکا، بررسی و تصمیم‌گیری‌های لازم صورت گرفته است.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : حمل ریلی 7000 تن گندم از مازندران به سایر نقاط کشور
دیدگاه شما در مورد : حمل ریلی 7000 تن گندم از مازندران به سایر نقاط کشور

حمل ریلی 7000 تن گندم از مازندران به سایر نقاط کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ