• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26876 - تاریخ انتشار : دوشنبه 21 فروردین 1396 - ساعت: 11:29

چاپ
دعوت از سرپرستان و مربیان فوتسال استان برای معرفی بازیکن

باشگاه فوتسال شاهد اسلام‌آباد در اطلاعیه اعلام کرد؛

دعوت از سرپرستان و مربیان فوتسال استان برای معرفی بازیکن


باشگاه فوتسال شاهد اسلام‌آباد در اطلاعیه از سرپرستان و مربیان فوتسال استان خواست برای استفاده هرچه تمام‌تر از استعدادها و بازیکنان بومی استان، بازیکن برای پیوستن به این تیم و حضور هر چه پرقدرت‌تر در لیگ دسته سه کشور معرفی کنند.

به گزارش میانخبر، تیم فوتسال شاهد اسلام‌آباد در فصل گذشته لیگ دسته سه فوتسال کشور حضور داشت و موفق شد مقام دوم لیگ را کسب کند.

این تیم در فصل آینده نیز در این لیگ حضور خواهد داشت و برای کسب نتایج بهتر و صعود به لیگ دسته دو کشور در حال برنامه ریزی است.

مسئولان و مدیران این باشگاه به همین دلیل در اطلاعیه‌ایی خطاب به مربیان و سرپرستان فوتسال استان اعلام کردند با توجه به اینکه تیم شاهد اسلام‌آباد نماینده مازندران در لیگ سه کشور است تصمیم مجموعه مدیریتی و کادرفنی این باشگاه، استفاده هرچه تمام‌تر از استعدادها و بازیکنان بومی استان است، لذا از همه عزیزان و بزرگوران برای معرفی بازیکن برای حضور هر چه پرقدرت‌تر دعوت به‌عمل می‌آید.

تیم فوتسال شاهد اسلام‌آباد که توانست نتایج نسبتا خوبی در فصل گذشته کسب کند به‌دنبال برنامه ریزی چندساله برای حضور در لیگ‌های بالاتر سطح کشور است و به همین منظور می‌خواهد از پتانسیل بازیکنان مستعد سطح استان استفاده کند.دیدگاه شما در مورد : دعوت از سرپرستان و مربیان فوتسال استان برای معرفی بازیکن

دعوت از سرپرستان و مربیان فوتسال استان برای معرفی بازیکن تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ