• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26884 - تاریخ انتشار : سه شنبه 22 فروردین 1396 - ساعت: 16:53

چاپ
ساخت 5 مدرسه دیگر پایان مدارس تخریبی در میاندورود خواهد بود

مدیر آموزش و پرورش میاندورود:

ساخت 5 مدرسه دیگر پایان مدارس تخریبی در میاندورود خواهد بود


مدیر آموزش و پرورش میاندورود: اگر در میاندورود فقط 5 مدرسه دیگر بسازیم اولین شهرستانی در کشور خواهیم بود که مدرسه تخریبی نخواهیم داشت.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب خزائلی در مراسم سالیانه خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان میاندورود با بیان اینکه همواره گفتیم پیشگیری بهتر از درمان است، اظهار کرد: آیا ساختن و اداره یک مدرسه کاملا مجهز، زیبا، مدرن و با همه لوازم ورزشی، هنری، آموزشی، فضای سبز و بستن درهای زندان‌ها و کمپ‌های ترک اعتیاد، اطفال سرراهی، خلوت کردن دادگستری‌ها به مراتب امیدبخش‌تر از هزاران میلیارد هزینه کردن در این بخش‌ها نیست.

وی بیان کرد: شیوه خیر بزرگ آقای شاهسورانی این است که هر مقدار که تمامی اهالی یک روستا به مدرسه کمک کنند به همان اندازه به تنهایی به مدرسه کمک می‌کنند.

رئیس آموزش و پرورش میاندورود، خاطرنشان کرد: اگر در میاندورود فقط 5 مدرسه دیگر بسازیم اولین شهرستانی در کشور خواهیم بود که مدرسه تخریبی نخواهیم داشت.

سیدعلی قاسمی نیز در این مراسم با بیان اینکه در همه جای قرآن در کنار جهاد جان، جهاد مال نیز آمده است، افزود: یکی از بزرگترین هدیه خدا به انسان عشق به تعالی است و میل به تعالی انسان از عشق به سایر انسان‌ها شروع می‌شود و کار عشق در دل است آدمی که با دلش کار می‌کند همیشه برای مردمش عزیز است و این فرد مورد غفران و رحمت الهی است.

مدیرکل آموزش و پروش مازندارن با ابراز تشکر از خیرین در حمایت از آموزش و پرورش، تصریح کرد: ما در اجرای برنامه‌ها در آموزش و پرورش و مدرسه‌داری نیاز به مشارکت مردم و خیرین داریم.

قاسمی گفت: آموزش و پرورش برای همه است چون هدفش تربیت انسانی شایسته است و این کار گروه خاصی نیست و همه از آن منتفع هستند.دیدگاه شما در مورد : ساخت 5 مدرسه دیگر پایان مدارس تخریبی در میاندورود خواهد بود

ساخت 5 مدرسه دیگر پایان مدارس تخریبی در میاندورود خواهد بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ