• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26890 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 فروردین 1396 - ساعت: 12:37

چاپ

نسبت ۲۰ به ۱ سرمایه گذاری مردمی و دولتی در شهرکهای صنعتی


وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نسبت سرمایه گذاری مردم، بخش خصوصی و دولتی در شهرکهای صنعتی ۲۰ به یک است.

به گزارش میانخبر، محمدرضا نعمت زاده بعدازظهر سه شنبه در مراسم افتتاح همزمان طرح های بخش صنعت با سفر رئیس جمهور به مازندران، مساحت شهرکهای صنعتی مازندران را هزار و ۹۰۰ هکتار اعلام کرد و گفت: با ساخت شهرک صنعتی بهشهر این میزان به دو هزار و ۹۰۰ هکتار خواهد رسید.

وی با اشاره به طرح های سرمایه گذاری صنعتی در بندر امیرآباد میزان سرمایه گذاری را ۱۲۰ میلیارد تومان بیان کرد و گفت: سه پروژه اقتصادی نیز در منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد طراحی شده است.

وی با بیان اینکه در زمینه صنعت با محدودیت زمین مواجه هستیم گفت: هزار هکتار زمین در بخش گلوگاه پیش بینی شده است و شهرک صنعتی بهشهر نیز با هزار هکتار زمین احداث می شود.

وزیر صنعت، میزان سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی را روبه رشد دانست و گفت: در شهرکهای صنعتی در مقابل یک واحد سرمایه گذاری دولتی ۲۰ برابر سرمایه گذاری مردمی تحقق می یابد و بستر مناسبی برای توسعه وجود دارد.

نعمت زاده، افزایش ۶۰ درصدی صادرات غیرنفتی، رشد ۶۰ درصدی سرمایه گذاری، افزایش ۱۴۱ درصدی ارزش هر تن صادرات و بهره برداری از ۸۳۴ واحد صنعتی جدید را از دستاوردهای دولت یازدهم در استان مازندران بیان کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین به تسهیلات بسته رونق تولید اشاره و اضافه کرد: مازندران رتبه اول را در کشور در این بخش کسب کرده است.


منبع : مازنداصناف

مطالب مرتبط با : نسبت ۲۰ به ۱ سرمایه گذاری مردمی و دولتی در شهرکهای صنعتی
دیدگاه شما در مورد : نسبت ۲۰ به ۱ سرمایه گذاری مردمی و دولتی در شهرکهای صنعتی

نسبت ۲۰ به ۱ سرمایه گذاری مردمی و دولتی در شهرکهای صنعتی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ