• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26891 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 فروردین 1396 - ساعت: 13:03

چاپ

اعطای بیش از ۴۱۰ میلیارد تومان تسهیلات در سال ۹۵ به کشاورزان


رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از پرداخت بیش از 410 میلیارد تومان تسهیلات در سال 95 به کشاورزان این استان خبر داد.پ

به گزارش میانخبر، دلاور حیدرپور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در آئین افتتاح مرغداری ۳۰ هزار قطعه‌ای در فریدونکنار با اشاره به اینکه مازندران قطب کشاورزی ایران است، اظهار کرد: همگام با سایر سازمان‌ها و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر، علی‌رغم مشکلات موجود و به غیر از خسارت‌های وارد شده به کشاورزان و باغداران بر اثر سرما سال خوبی را در بخش کشاورزی در مازندران داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۵ بیش از ۴۱۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب بسته رونق به کشاورزان پرداخت شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره تسهیلات پرداخت شده در سال ۹۵ به کشاورزان، گفت: ۷۳۵ طرح با ۲۱۴ میلیارد تومان در بخش کشاورزی، ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات مکانیزاسیون، ۹۱ میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی برای پرورش ماهی در قفس و گلخانه‌ها به کشاورزان پرداخت شد.

حیدرپور با بیان اینکه این تسهیلات علاوه بر تسهیلات بانک‌ها بوده است، تصریح کرد: سال ۹۵ سال طلایی برای پرداخت نقدینگی در بخش کشاورزی بوده است که امیدواریم این موارد در سال‌های آینده ادامه پیدا کند.

وی افزود: با توجه به اعطای بیش از ۶ هزار ماشین‌آلات به کشاورزان در ۳ سال گذشته، ضریب مکانیزاسیون از حدود ۱٫۶ دهم به ۲ رسیده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه هنوز نقص‌هایی در زمینه کاشت مکانیزاسیون محصولات کشاورزی وجود دارد، گفت: باید شرایطی فراهم شود تا سختی تولیدات کشاورزی کاهش پیدا کند.

حیدرپور اظهار کرد: با توجه به اینکه مازندران به میزان ۷ میلیون تن ظرفیت تولید در بخش کشاورزی را دارد، لازم است که این ظرفیت به ۱۰ میلیون تن افزایش پیدا کند.


منبع : مازنداصناف

مطالب مرتبط با : اعطای بیش از ۴۱۰ میلیارد تومان تسهیلات در سال ۹۵ به کشاورزان
دیدگاه شما در مورد : اعطای بیش از ۴۱۰ میلیارد تومان تسهیلات در سال ۹۵ به کشاورزان

اعطای بیش از ۴۱۰ میلیارد تومان تسهیلات در سال ۹۵ به کشاورزان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ