• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26902 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 فروردین 1396 - ساعت: 10:53

چاپ

قدردانی فرمانده سپاه کربلای مازندران از مدير شرکت خطوط لوله نفت شمال


فرمانده سپاه كربلا و استاندار مازندران با صدور تقدیرنامه ای از مدير شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران- منطقه شمال به دلیل تلاش برای تحقق اهداف بسیج کارمندی قدردانی كردند.

به گزارش میانخبر، ربيع فلاح جلودار استاندار و سرتيپ دوم پاسدار محمدحسين بابايي فرمانده سپاه کربلای مازندران از زحمات سیدحمید حسینی مدير منطقه شمال در مسیر پيشبرد اهداف مقدس بسيج كارمندي و تحقق دولت اسلامي قدردانی كردند.

در متن اين تقديرنامه آمده است:

«توفيق خدمت به بهترين و شايسته‌ترين مردم در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران موهبتي است الهي كه مي‌بايست به نحو احسن از آن در جهت رشد، كمال و بالندگي ایران اسلامي‌ استفاده كرد.

اكنون در آغاز سال نو و بهار طبيعت، با اهداي اين لوح مراتب قدرداني خود را از تلاش‌هاي مجاهدانه جنابعالي در راه خدمتگزاري به اين نظام مقدس ابراز نموده و از تمامي زحمات و مساعي بي‌شائبه حضرتعالي در پيشبرد اهداف مقدس بسيج كارمندي در سال 95 در راستاي تحقق دولت اسلامي تشكر مي‌نماييم.

اميد است در ظل توجهات حضرت ولي‌عصر (عج) در ميراث‌داري از آرمان‌هاي بلند حضرت امام‌ خميني(ره) و منويات امام خامنه‌‌اي (مدظله‌العالي) همواره در عرصه‌هاي مختلف زندگي، كار و خدمت‌رساني به ميهن عزيزمان موفق و مؤيد باشيد."

لازم به ذکر است پایگاه بسیج کارمندی خاتم الانبیا منطقه شمال در سال 1395 موفق به کسب برتر بسیج صنعت نفت کشور شد.مطالب مرتبط با : قدردانی فرمانده سپاه کربلای مازندران از مدير شرکت خطوط لوله نفت شمال
دیدگاه شما در مورد : قدردانی فرمانده سپاه کربلای مازندران از مدير شرکت خطوط لوله نفت شمال

قدردانی فرمانده سپاه کربلای مازندران از مدير شرکت خطوط لوله نفت شمال تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ