• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26927 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 فروردین 1396 - ساعت: 12:23

چاپ

با مدیریت بخشنامه‌ای نمی‌توان با سونامی بیکاری مقابله کرد


شهردار تهران گفت: سونامی بیکاری فضای اجتماعی و اقتصادی کشور را تا سرحد فروپاشی تخریب کرده است.

به گزارش میانخبر، محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در جمع تعدادی از فعالان دانشجویی گفت: سونامی بیکاری فضای اجتماعی و اقتصادی کشور را تا سرحد فروپاشی تخریب کرده است.

قالیباف ضمن تصریح بر این نکته گفت: امروز نه تن‌ها انبوهی از طبقه محروم جامعه دنبال کار می‌گردند بلکه اصلی‌ترین دغدغه عمده بسیاری از قشر متوسط نیز اشتغال فرزندان شان شده است و شما می‌دانید نگرانی از آینده فرزند چقدر بر روحیه و روان یک پدر یا مادر تاثیرگذار می‌گذارد.

قالیباف ادامه داد: وقتی کسی بی هیچ مبنا و فقط برای کسب رای وعده ۱۰۰ روزه می‌دهد مشخص است که درکی از مدیریت اجرایی کشور ندارد و مجبور می‌شود به بی صداقتی روی بیاورد. ۱۰۰ روز که هیچ کارنامه ۴ سال دولت را که نگاه می‌کنیم می‌بینیم دولت فقط از طرح‌ها و بسته‌های بی سرانجام و تبلیغاتی را مشاهده می‌کنیم بدون آنکه این طرح‌ها و بسته‌ها به نتیجه‌ای روشن برسد.

شهردار تهران تصریح کرد: حتی بعد از ۴ سال نیز هنوز رئیس جمهور در آستانه انتخابات به صدور بخشنامه و نامه نگاری و رسانه‌ای کردن آن روی است قالیباف تصریح کرد با «مدیریت بخشنامه ای» که نمی‌شود با سونامی بیکاری مقابله کرد.

وی با اشاره به رسانه‌ای کردن این نامه نگاری‌ها گفت: به مردم چه ارتباطی دارد که از تک تک نامه‌های درون سازمانی دولت مطلع باشند مردم کار می‌خواهند و نتیجه‌های عینی و ملموس.

قالیباف گفت: خوب است دولت به جای «رسانه درمانی» و «مدیریت بخشنامه‌ای» به کار و تلاش موثر می‌پرداخت تا امروز برخی از انحرافیون امیدوار به اقبال دوباره مردم نمی‌شدند.

وی گفت: هزینه‌های بازگشت انحرافیون به بازی سیاست نتیجه ناکارآمدی دولت حرف است.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : با مدیریت بخشنامه‌ای نمی‌توان با سونامی بیکاری مقابله کرد
دیدگاه شما در مورد : با مدیریت بخشنامه‌ای نمی‌توان با سونامی بیکاری مقابله کرد

با مدیریت بخشنامه‌ای نمی‌توان با سونامی بیکاری مقابله کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ