• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26960 - تاریخ انتشار : جمعه 25 فروردین 1396 - ساعت: 12:32

چاپ

۱۲.۹ میلیون تن کالا پارسال از مازندران جابجا شد


رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری مازندران گفت: سال قبل بیش از ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تن کالا از استان به سایر نقاط کشور جابجا شده است.

به گزارش میانخبر، سید رحمت الله موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به رشد سه درصدی ناوگان باری اظهار داشت: ناوگان باری حمل ونقل استان مازندران در۱۲ماهه سال گذشته، نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش سه درصدی همراه بوده است.

رئیس اداره حمل ونقل کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران تعداد ناوگان باری استان در ۱۲ ماهه سال گذشته را ۱۱هزار و ۶۰۷دستگاه ذکر کرد و افزود: این تعداد نسبت به مدت سال قبل با رشد سه درصدی همراه بوده است.

رئیس اداره حمل ونقل کالا اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۱۲میلیون و ۹۰۰ هزار تن کالا از استان مازندران به سایر نقاط کشور جابجا شده شده است و عمده کالا ی جابجا شده از استان شن وماسه، سیمان فله ای، جو، گندم، فرآورده های لبنیاتی، سیمان کیسه ای، ذرت، نئوپان، مرکبات و شیر بوده است.

وی افزود:کل تناژ حمل شده کالا در۱۲ماهه سال گذشته در بندر امیر آبادیک میلیون، ۸۱۶هزارو۵۳۱تن، در بندر نوشهر ۶۹۲ هزار و۱۱۵ تن و در بندر فریدونکنار ۴۷هزار و۳۹۰تن بوده است.

رئیس اداره حمل ونقل کالا: تعداد بارنامه های مصرفی در طول سال گذشته را یک میلیون و ۶هزارو ۵۹۰فقره ذکر کردو افزود:کل رانندگان باری استان در این مدت ۱۶هزارو ۸۹۳نفر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش یک درصدی همراه بوده است.

۱۲۴شرکت حمل ونقل و شعبات در سطح استان مازندران فعال است واین استان دارای ۷انجمن صنفی کارفرمائی شرکت های حمل ونقل کالا، یک کانون انجمن صنفی کارفرمائی شرکت های حمل ونقل کالا، یک کانون انجمن صنفی کارگری رانندگان، یک اتحادیه حمل بار و۱۰انجمن صنفی کارگری رانندگان وسائط نقلیه کالای جاده ای است.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : ۱۲.۹ میلیون تن کالا پارسال از مازندران جابجا شد
دیدگاه شما در مورد : ۱۲.۹ میلیون تن کالا پارسال از مازندران جابجا شد

۱۲.۹ میلیون تن کالا پارسال از مازندران جابجا شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ