• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27018 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 30 فروردین 1396 - ساعت: 13:25

چاپ

لیست امیدی‌ها ستاد اصولگرای روحانی شدند


یک بخش قابل توجهی از اصولگرایی کسانی هستند که می‌خواهند در انتخابات از آقای روحانی حمایت کنند و به نفع ایشان فعالیت داشته باشند.

به گزارش میانخبر، بهروز نعمتی از نمایندگان حامی دولت که به اظهارات تند در حمایت از روحانی شهرت دارد در خصوص تشکیل ستاد اصولگرایان حامی روحانی در مصاحبه با روزنامه ایران گفته است: برخلاف چیزی که رسانه‌های تند اصولگرا به آن می‌پردازند و سعی در تلقین دارند، مجموعه جمنا تمام جریان اصولگرا نیست و نمی‌تواند مدعی نمایندگی تمام تفکرات و گرایش‌های این جریان باشد. یک بخش قابل توجهی از اصولگرایی کسانی هستند که می‌خواهند در انتخابات از آقای روحانی حمایت کنند و به نفع ایشان فعالیت داشته باشند.

الان هم مقدمات تشکیل ستاد این اصولگرایان که حامی آقای روحانی هستند، در حال انجام است و در انتخابات با تابلوی اصولگرایی و ستاد خاص خود از آقای روحانی حمایت خواهند کرد.

در این ستاد البته چهره‌های معتبر و متنفذی از اصولگرایان به میدان خواهند آمد که در زمان خودش معلوم می‌شود.

معتدلین و مستقلین هم به طور مشخص حول آقای روحانی گرد خواهند آمد و اصلاح‌طلبان هم که به صورت رسمی حمایت خود را از آقای روحانی اعلام کرده‌اند. این فضا نشان می‌دهد که رقابت در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو خیلی جدی خواهد بود.

تفاوت امسال با سال 92 این است که مشخصاً حمایت اصولگرایان از آقای روحانی در میان نخبگان و فعالان سیاسی این جریان بیشتر از سال 92 خواهد بود. یعنی سبد رأی آقای روحانی حداقل در حوزه فعالان سیاسی اصولگرا رشد غیرقابل انکاری داشته است.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : لیست امیدی‌ها ستاد اصولگرای روحانی شدند
دیدگاه شما در مورد : لیست امیدی‌ها ستاد اصولگرای روحانی شدند

لیست امیدی‌ها ستاد اصولگرای روحانی شدند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ