• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27024 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 فروردین 1396 - ساعت: 10:26

چاپ
تصمیم‌گیری درباره جنگل فراتر از استان است/ انتقاد از حضور نیافتن افراد با اختیار تام

در جلسه بررسی ایجاد پارک جنگلی اوسا مطرح شد؛

تصمیم‌گیری درباره جنگل فراتر از استان است/ انتقاد از حضور نیافتن افراد با اختیار تام


جلسه‌ای با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، شورا و دهیار روستای اوسا در منطقه جنگلی هفت چشمه این روستا پیرامون تبدیل این منطقه به پارک جنگلی برگزار شد.

به گزارش میانخبر، روز گذشته جلسه‌ای با حضور فرماندار میاندورود، معاون مدیرکل امور روستایی، نماینده اداره کل میراث فرهنگی، نماینده اداره کل منابع طبیعی، رئیس اداره میراث فرهنگی ساری و میاندورود، بخشدار مرکزی و مسئولان دیگر و شورا و دهیار روستای اوسا در منطقه جنگلی هفت چشمه این روستا پیرامون تبدیل این منطقه به پارک جنگلی برگزار شد.

محمد اسفندیاری در این جلسه با بیان اینکه گردشگری یکی از ظرفیت‌های مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی است، اظهار کرد: به‌دلیل واقع شدن در مسیر مشهد مقدس و داشتن جنگل و رودخانه می‌توان از این ظرفیت در روستای اوسا استفاده کرد.

معاون مدیرکل امور روستایی بیان کرد: باید از سرمایه گذار حمایت شود تا بتوان اقداماتی برای بهبود صنعت گردشگری منطقه انجام داد.

وی خاطرنشان کرد: امکانات اولیه و زیربنایی برای آبادانی و پیشرفت شهرستان وجود دارد و باید از آنها به شکل احسن استفاده کرد.

تقی‌زاده دهیار روستای اوسا نیز گفت: از سال 84 پیگیر احداث پارک بودیم و اقدامات اولیه و زیربنایی از جمله تجهیز شدن مکان به آب و برق را انجام دادیم.

نماینده منابع طبیعی نیز در این جلسه با بیان اینکه چون عرصه در داخل جنگلداری قرار دارد اختیارات تصمیم گیری درباره آن فراتر از استان است، افزود: برای تسریع در انجام کار گزارش مثبت ارائه خواهیم کرد چون احداث پارک جنگلی باعث متمرکز شدن مسافران در یک نقطه از جنگل می‌شود و این به خودی خود برای ما خوب است.

ارسطو قادری نیز با اشاره به برگزاری انتخابات در اردیبهشت ماه، گفت: حضور گسترده و امنیت انتخابات خواسته رهبری است و ما باید زمینه را برای تحقق این خواسته‌ها فراهم کنیم.

فرماندار میاندورود با اشاره به حضور گسترده مردم میاندورود در انتخابات گذشته، تصریح کرد: باید زمینه حضور همه افراد با هر گرایشی را در انتخابات فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه در این محل حضور پیدا کردیم تا مشکل مردم منطقه را حل کنیم چون همه جزو یک حاکمیت هستیم، از حضور نیافتن مدیران کل انتقاد کرد و افزود: کسانی از استان می‌آمدند که تصمیم گیرنده و دارای اختیار تام بودند.دیدگاه شما در مورد : تصمیم‌گیری درباره جنگل فراتر از استان است/ انتقاد از حضور نیافتن افراد با اختیار تام

تصمیم‌گیری درباره جنگل فراتر از استان است/ انتقاد از حضور نیافتن افراد با اختیار تام تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ