• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27037 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 فروردین 1396 - ساعت: 11:32

چاپ

جاده گهرباران توسط اهالی منطقه مسدود شد


به‌دنبال حادثه شب گذشته و مرگ 2 موتورسوار در جاده مرگبار گهرباران شهرستان میاندورود، مردم و جوانان ناراضی از وضعیت محور گهرباران، در حاشیه جاده نزدیکی روستای طبقده تجمع و نیز اقدام به مسدود این جاده کردند و خواستار رسیدگی مسؤولان به مرگ هموطنانمان در این جاده شده‎اند.

به گزارش میانخبر، شب گذشته در اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در عبور روستای دلمرز جاده گهرباران میاندورود، دو راکب موتورسیکلت در دم جان‌باختند.

به‌دنبال این حادثه مردم و جوانان ناراضی از وضعیت محور گهرباران، در حاشیه جاده گهرباران نزدیکی روستای طبقده تجمع کردند و خواستار رسیدگی مسؤولان به مرگ هموطنانمان در این جاده شده‎اند.

جوانان و مردم ناراضی بخش گهرباران بعد از ظهر امروز ساعاتی محور گهرباران حد فاصله روستای طبقده را مسدود کردند و با بازگشایی مجدد جمعی از جوانان و مردم ناراضی روستای دلمرز در حاشیه این محور تجمع و خواستار رسیدگی هرچه زودتر نسبت به تعریض و ایمن‌سازی این محور مرگبار شدند.

به‌گزارش فارس، پیگیری قانونی مردم در سال‎های گذشته هیچ نتیجه‎ای نداشته است و با وجود مرگ تعداد زیادی از هم‌وطنانمان، اهالی منطقه برای چندمین مرتبه اقدام به مسدود کردن جاده مرگبار گهرباران کردند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : جاده گهرباران توسط اهالی منطقه مسدود شد
دیدگاه شما در مورد : جاده گهرباران توسط اهالی منطقه مسدود شد

جاده گهرباران توسط اهالی منطقه مسدود شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ