• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27040 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 فروردین 1396 - ساعت: 11:35

چاپ

ثبت 14000 واحد مازندران در سامانه جامع انبارها/مازندران در جایگاه دوم کشور


رییس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، 14 هزار واحد در استان، موفق به ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار شده‌اند.

به گزارش میانخبر، علی قاسمی در هفتمین نشست کارشناسی سامانه جامع انبارها و نگهداری کالا گفت: در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، 14 هزار واحد (مراکز نگهداری ذخیره سازی کالا) در استان مازندران، موفق به ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار شده‌اند.


وی افزود: با توجه به آخرین اقدامات انجام شده، وضعیت عملکرد استان مازندران در اجرای طرح سامانه ملی جامع انبارها با بارگذاری اطلاعات قریب 14 هزار واحد در سامانه، در مقایسه با سایر استان‌های کشور، خیلی خوب ارزیابی شده است.

رییس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ادامه ضمن تقدیر از همکاری نمایندگان برخی از دستگاه‌های اجرایی استان، در اجرای طرح راه‌اندازی سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، اظهار کرد: در حال حاضر، مازندران پس از سمنان (به عنوان استان پایلوت) دررتبه دوم کشور قرار دارد.

قاسمی در پایان ضمن اشاره به همکاری قابل‌توجه اصناف در ارائه اطلاعات، اذعان کرد: اصناف در ارائه اطلاعات سهم بالایی داشته و انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی استان در ارائه اطلاعات واحدهای تحت پوشش خود، اهتمام بیشتری به‌عمل آورند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : ثبت 14000 واحد مازندران در سامانه جامع انبارها/مازندران در جایگاه دوم کشور
دیدگاه شما در مورد : ثبت 14000 واحد مازندران در سامانه جامع انبارها/مازندران در جایگاه دوم کشور

ثبت 14000 واحد مازندران در سامانه جامع انبارها/مازندران در جایگاه دوم کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ