• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2705 - تاریخ انتشار : دوشنبه 30 تیر 1393 - ساعت: 22:29

چاپ
در اتاق ما بروی همه مردم باز است

فرماندار میاندورود در جمع مردم سورک گفت:

در اتاق ما بروی همه مردم باز است


قادری گفت: از اعتبارات دولت در شهرستان همین بس که در را بروی همه آحاد مردم باز کردیم و پاسخگوی مردم هستیم.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری فرماندار میاندورود امشب در مسجد جامع سورک با بیان اینکه در جلسه شورای اداری به روسای ادرات گفتم که در 30 شب ماه مبارک رمضان باید به 30 مسجد بروید گفت: مدیر تعطیلات ندارد و وقت آنها باید متعلق به مردم باشد.


وی با اشاره به انتخاب دولت اعتدال گرای تدبیر و امید توسط مردم در 24 خرداد 92 گفت: در این شهرستان با الگو و روش مدیریتی که از سوی شما مردم تعیین شده پیش می رویم.


وی بزرگترین پروژه نماینده عالی دولت در شهرستان را برقراری آرامش دانست و افزود: بزرگترین پروژه ای که در راستای عملکردم مورد توجه بوده برقراری آرامش برای همه مردم شهرستان بوده است.


قادری به سخنان خود در زمان ورود به میاندورود که سورک را ویترین شهرستان خوانده بود اشاره کرد و گفت: سورک این نگین میاندورود باید با قامت بلند خودنمایی کند و در این جهت اعتبارات خوبی اختصاص دادیم.


وی افزود: از دغدغه های اصلی شهر سورک که همه نگران بودند مهار آبهای سطحی بوده است که در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است.


وی در خصوص توزیع اعتبارات در شهرستان گفت: 2 درصد درآمد نفت که تخصیص آن صد درصد است به مردم شهر سورک اختصاص دادیم و نه به شهرستان و اعتباراتی که از محل تبصره 22 ماده 180 نمایندگان مجلس به ما داده شد را برای روستاههای شهرستان درنظر گرفتیم.


نماینده عالی دولت در میاندورود با بیان اینکه 300 میلیون برای مهار آبهای سطحی در شهر سورک اختصاص دادیم اظهار داشت: 60 میلیون برای فنس کشی زمین ورزشی سورک، 300 میلیون برای تامین آب شرب، 320 میلیون برای تجهیز مرکز درمانی، 250 میلیون برای احداث دیواره بتنی در رودخانه دارابکلا رود، 60 میلیون برای برقدار کردن چاههای کشاورزی، 25 میلیون برای جاده بین مزارع اعتباراتی بود که به شهر سورک اختصاص داده شده است.


وی در پایان گفت: از اعتبارات دولت در شهرستان همین بس که در اتاق را بروی همه آحاد مردم باز کردیم و پاسخگوی مردم هستیم.مطالب مرتبط با : در اتاق ما بروی همه مردم باز است
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 31 تیر 1393 - 22:27 امید اسرمی

  فرماندار محترم میاندرود فقط س و رک نیست ... پس بقیه روستاهای این شهرستان در کجا ی ردیف بودجه قرار دارند در ضمن مگه اینجا تگزاس هست که شما میگید که ((بزرگترین پروژه نماینده عالی دولت در شهرستان برقراری آرامش هست ))

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • چهار شنبه 01 مرداد 1393 - 03:16 سورکی

  آقای فرماندار راستش رو به مردم بگو...... بگو که آقای دامادی اعتبارات مربوط به شهر سورک رو حذف و مبلغ 600 میلیون از پولی که گفتی رو آقای شجاعی به سورک دادند

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • چهار شنبه 01 مرداد 1393 - 10:54 ...

  سلام در اتاق شما باز باشه خیلی جاهای دیگه هم در به روی همه بازه ولی چه کاری برای این شهرستان انجام میدی مهمه .

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : در اتاق ما بروی همه مردم باز است

در اتاق ما بروی همه مردم باز است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ