• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27058 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 فروردین 1396 - ساعت: 12:50

چاپ
بستن جاده آخرین تلاش‌های مردم برای شنیده شدن صدایشان

وقتی مردم گهرباران فریادرسی را نمی‌بینند؛

بستن جاده آخرین تلاش‌های مردم برای شنیده شدن صدایشان


بعدازظهر دیروز مردم بخش گهرباران به‌دلیل توجه نکردن دولت به خواست چندین ساله مردم منطقه مبنی بر تعریض جاده گهرباران اقدام به بستن آن کردند.

به گزارش میانخبر، بعدازظهر دیروز مردم بخش گهرباران به‌دلیل توجه نکردن دولت به خواست چندین ساله مردم منطقه مبنی بر تعریض جاده گهرباران که همه ساله شاهد تصادفات زیاد و کشته و زخمی شدن شماری از مردم منطقه می‌شود اقدام به بستن آن کردند.

مردم خشمگین روستای طبقده بعد از تشییع جنازه سید مهدی روبوسه جوان 26 ساله این روستا که شب سه شنبه در جاده گهرباران در تصادف دو موتور سیکلت کشته شد برای نشان دادن اعتراض خود جاده گهرباران را برای دقایقی بستند.

مردم بخش گهرباران چندین سال است که شاهد تصادفات متعدد و کشته و زخمی شدن خانواده های خود هستند به همین دلیل از مسئولان تقاضای تعریض این جاده را دارند.

شب سه شنبه دو موتور سیکلت در این جاده با هم تصادف کردند که در آن دو راکب موتور سیکلت کشته شدند و این حادثه زخم مردم این منطقه را تازه کرد.

این مسیر محل رفت و آمد کامیون‌های حامل سوخت نیروگاه شهید سلیمی و همچنین کامیون‌های بندر امیرآباد است و علاوه بر این ماشین‌های کشاورزی شرکت زراعی دشت‌ناز و اهالی منطقه نیز است که موجب می‌شود عبور از این مسیر خطرآفرین باشد.دیدگاه شما در مورد : بستن جاده آخرین تلاش‌های مردم برای شنیده شدن صدایشان

بستن جاده آخرین تلاش‌های مردم برای شنیده شدن صدایشان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ