• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27070 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 فروردین 1396 - ساعت: 19:30

چاپ
خوشحالی و ابراز تشکر کشاورزان سورکی برای حل مشکل چندین ساله آنها توسط شهرداری

خوشحالی و ابراز تشکر کشاورزان سورکی برای حل مشکل چندین ساله آنها توسط شهرداری


کشاورزان سورکی از پرسنل زحمت‌کش شهرداری سورک برای حل مشکل چندین ساله آنها در بخش شمالی این شهر و جمع آوری زباله از میدان کشاورز ابراز تشکر کردند.

به گزارش میانخبر، شهرداری سورک در ادامه فعالیت‌های بهسازی و تعریض کوچه و خیابان‌های سطح شهر اقدام به زیرسازی و تعریض خیابان جنب اداره بهزیستی میاندورود کرد.

این خیابان که در فصل کشاورزی محل عبور و مرور کشاورزان بوده است از وضعیت خوبی برخوردار نبود و عبور از آن به سختی انجام می‌شد.

انجام زیرسازی این خیابان باعث شد گل و لای به همراه ادوات کشاورزی و وسیله نقیله کشاورزان که از این مسیر عبور می کردند وارد شهر نشود.

همچنین شهرداری در ادامه این مسیر و در کنار میدان کشاورز اقدام به جمع آوری نخاله‌های ساختمانی و آشغال‌هایی که توسط مردم در این منطقه ریخته شده بود، کرد.

ریخته شدن زباله‌های خانگی و مرکبات پوسیده کشاورزان در این مکان باعث ایجاد بوی بد و منظره‌ای ناخوشایند شده بود که با آغاز فصل کشاورزی و عبور بیشتر کشاورزان از این مسیر باعث بیشتر از گذشته خودنمایی می‌کرد.دیدگاه شما در مورد : خوشحالی و ابراز تشکر کشاورزان سورکی برای حل مشکل چندین ساله آنها توسط شهرداری

خوشحالی و ابراز تشکر کشاورزان سورکی برای حل مشکل چندین ساله آنها توسط شهرداری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ