• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27103 - تاریخ انتشار : جمعه 01 اردیبهشت 1396 - ساعت: 21:33

چاپ

شگفتی های این هفته لیگ برتر از ناکامی استقلال تا رکورد شکنی رجب زاده


هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران هم به پایان رسید و سرخپوشان تبریزی در فاصله دو هفته به پایان رقابتها موفق شدند با شکست استقلال تهران یک پله صعود کرده و جای آبی پوشان در رده دوم جدول رده بندی را بگیرند.

به گزارش میانخبر، در ادامه نگاهی به نکات ویژه و آمارهای دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر که در روز پنج شنبه برگزار شد، خواهیم داشت.

تراکتورسازی برای سومین بازی پیاپی موفق به شکست استقلال شد.این تیم در ۸ بازی اخیر لیگ مقابل استقلال مغلوب نشده است.

با نتیجه کسب شده در بازی استقلال و تراکتورسازی روند گلزنی استقلال در ۲۱ بازی پیاپی در لیگ برتر متوقف شد.

در تقابلهای منصوریان و قلعه نویی هر گاه یک طرف میدان استقلال بوده،این تیم شکست خورده است.

استقلال پس از ۱۱ هفته شکست خورد. این تیم تنها تیمی بود که در بازیهای خارج از خانه نیم فصل دوم شکستی نداشت.

گل محمد ابراهیمی سی امین گل این بازیکن در تاریخ لیگ برتر با پیراهن تراکتورسازی است. این بازیکن با ۴ گل از پشت هجده قدم در صدر جدول گلزنان پشت هجده لیگ شانزدهم قرار گرفت.

نفت تهران تاکنون مغلوب گسترش فولاد نشده است.این تیم برای ششمین هفته پیاپی در کسب پیروزی ناکام ماند.گسترش فولاد با ۱۶ تساوی رکورددار لیگ شانزدهم است.

گل مهدی رجب زاده نودمین گل این بازیکن با پیراهن ذوب آهن است.رجب زاده رکورددار گل زدن با پیراهن یک تیم در تاریخ لیگ برتر است.

ماشین سازی اولین تیم لیگ شانزدهم است که سقوطش به لیگ یک مسجل شده است.این تیم برای چهارمین بازی پیاپی متحمل شکست شد و در هر ۴ بازی حداقل ۲ گل خورد.

هر چند ذوب آهن برای اولین بار در تیم فصل دوم موفق به ۲ پیروزی پیاپی شد ولی این تیم در ۹ بازی اخیر موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

صنعت نفت آبادان تنها تیمی است که در این فصل کارت قرمز نگرفته است.این تیم پس از ۶ سال موفق به شکست سایپا شد در حالی که در ۳ تقابل قبلی بدون گل زده شکست خورده بود.

زلاتکو کرانچار در ۴ بازی ای که هدایت سپاهان را بر عهده داشته موفق به کسب ۱۰ امتیاز شده است.

تیم فوتبال پیکان تنها تیمی که در نیم فصل دوم موفق به کلین شیت نشده بود اولین کلین شیت نیم فصل دوم اش را برابر سیاه جامگان ثبت کرد.

گادوین منشا با ۶ دبل رکورددار لیگ شانزدهم است.این بازیکن با به ثمر رسانده ۷ گل در بازیهای خارج از خانه آقای گل بازیهای خارج از خانه نیز محسوب می شود.

سیاه جامگان برای اولین بار تحت هدایت میثاقیان شکست خورد.سیاه جامگان تحت هدایت این مربی در تمامی بازیها هم گل زده و هم گل خورده است.


منبع : الف

مطالب مرتبط با : شگفتی های این هفته لیگ برتر از ناکامی استقلال تا رکورد شکنی رجب زاده
دیدگاه شما در مورد : شگفتی های این هفته لیگ برتر از ناکامی استقلال تا رکورد شکنی رجب زاده

شگفتی های این هفته لیگ برتر از ناکامی استقلال تا رکورد شکنی رجب زاده تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ