• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27159 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:11

چاپ

۱۶ میلیارد ریال تسهیلات به بانوان کارآفرین مازندران پرداخت می شود


مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: امسال ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا و کارآفرین به بانوان استان داده می شود.

به گزارش میانخبر، مریم جمشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت امور زنان و خانواده و صندوق کارآفرینی امید کشور و با هدف اشتغال پایدار، تقویت جوامع محلی و کاهش بیکاری زنان و با موضوع «توزیع عادلانه فرصت‌ها، منابع و امکانات میان زنان مستعد و توانمند با اولویت فعالیت‌های شبکه ای خصوصاً در مناطق و نواحی کمتر برخوردار، روستایی و عشایری»، تسهیلات اشتغالزایی به زنان کارآفرین داده می شود.

وی گفت: این صندوق با هماهنگی معاونت امور زنان ریاست جمهوری و دفاتر امور زنان استانداری‌ها، اقدام به اعطای وام به تعدادی از زنان کارآفرین و اشتغالزای واجدالشرایط در سطح استان‌ها می کند و سهم اداره کل امور بانوان و خانواده استان مازندران مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در سال ۹۶ است و طی سه دوره تا پایان آذر ماه به واجدین شرایط اعطا می‌شود.

جمشیدی گفت: این سهم به نسبت بین شهرستان‌ها توزیع می‌شود و طی هفته گذشته جلسات بررسی مسائل و هماهنگیان نیز بین مدیر کل امور بانوان استانداری و رییس صندوق کارافرینی امید استان تشکیل شده است.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات به بانوان کارآفرین مازندران پرداخت می شود
دیدگاه شما در مورد : ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات به بانوان کارآفرین مازندران پرداخت می شود

۱۶ میلیارد ریال تسهیلات به بانوان کارآفرین مازندران پرداخت می شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ