• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27206 - تاریخ انتشار : یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 - ساعت: 20:12

چاپ
اوضاع نابسامان ۲ اداره بدون رئیس در میاندورود

اوضاع نابسامان ۲ اداره بدون رئیس در میاندورود


این روزها که همه توجهات به سمت و سوی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی معطوف شده، برخی از مسئولان گویی وظایف دیگر خود را فراموش کرده‌اند، و شهرستان میاندورود هم از این قائده مستثنا نیست.

به گزارش میانخبر، این روزها که همه توجهات به سمت و سوی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی معطوف شده، برخی از مسئولان گویی وظایف دیگر خود را فراموش کرده‌اند، و شهرستان میاندورود هم از این قائده مستثنا نیست.

زمستان سال گذشته بود که سرنوشت اداره مستاجر و بدون رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود با خداحافظی سرپرست این اداره وارد مرحله جدیدی شد.

رکابیان در حالی از بهمن ماه سال گذشته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رفته است که این اداره تنها با یک کارمند کار می‌شود.

اداره‌ای که به‌عنوان متولی ناکام ساماندهی جامعه هنرمندان میاندورود، از زمان تاسیس خود در سال ۱۳۹۰ همچنان با سرپرست فعالیت می‌کرد، اکنون اما بدون سرپرست شده است تا مشکل جدیدی به مشکلات این مجموعه بی‌پول، فاقد نیروی انسانی کافی و مستاجر افزوده شود!!

یکی دیگر از ادارات میاندورود هم خبر رسیده که وضعیت مشابه دارد، کمیته امداد شهرستان هم به‌دنبال بازنشستگی رئیس آن از اسفند سال گذشته تا امروز بدون رئیس فعالیت می‌کند.

برخی از مراجعان به این اداره هم از معرفی نشدن رییس یا سرپرست این اداره با وجود دو ماه از رفتن مدیر آن گلایه داشتند و خواستار توجه مدیران شهرستان و استان به این وضعیت شدند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 - 13:42 ناشناس

    ارشاد میاندورود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شوخی می کنی! مگه داریم؟؟!!

    پاسخ به نظر
    + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : اوضاع نابسامان ۲ اداره بدون رئیس در میاندورود

اوضاع نابسامان ۲ اداره بدون رئیس در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ