• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27221 - تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 - ساعت: 17:43

چاپ
حامیان مازندرانی 112 میلیارد ریال به ایتام کمک کردند

مدیر کل کمیته امداد مازندران خبر داد

حامیان مازندرانی 112 میلیارد ریال به ایتام کمک کردند


مدیر کل کمیته امداد مازندران از کمک 112 میلیارد ریالی حامیان به ایتام استان خبر داد.

به گزارش میانخبر، رضا نوروزی در جشن شکوفه‌های بهاری که با حضور 65 نفر از ایتام زیر 10سال تحت حمایت کمیته امداد شهرستان‌های ساری، جویبار، قائمشهر و میاندورود با تعامل و همکاری حامیان نیکوکار و کمیته امداد درکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساری برگزار شد، اظهار کرد: طرح اکرام ایتام با هدف ترویج سنت های حسنه اسلامی در جامعه توسط این نهاد اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: تاکنون چهار هزار و 559 نفر ازایتام در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و ازحمایتهای مادی و معنوی حامیان نیکوکار بهره مند هستند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه گام نهادن درمسیر انفاق و نوعدوستی علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، همتی استوار می‌طلبد، تصریح کرد: سال گذشته حامیان نیکوکار مازندرانی 112میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام مساعدت کردند.

نوروزی با بیان اینکه کمیته امداد تلاش می کند تا با ابتکار و خلاقیت در ارائه طرح های مختلف بتواند زمینه مشارکت همه اقشار را در کمک به نیازمندان و مددجویان فراهم سازد، گفت: حامیان و خیّران نیکوکار در استان همواره اقدامات و حمایتهای اثربخش خود را جهت بر طرف شدن مشکلات ایتام در بخش‌هایی مانند ازدواج، بیماری، تحصیل، ساخت و تعمیرات مسکن ارائه می‌دهند.

وی رسیدگی به امور نیازمندان و ایتام در توانمند سازی آنان را از مهم‌ترین فعالیت های کمیته امداد عنوان و اظهار کرد: کمیته امداد با ترویج فرهنگ خوب باشیم و نشر و گسترش سنت‌های حسنه اسلامی در بین آحاد جامعه اقدامات موثری را جهت خودکفایی مددجویان انجام می دهد.

نوروزی با تقدیر از همراهی مردم نوعدوست و حامیان مازندرانی گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند با شماره گیری آنی پرداخت #0029*741*با شناسه واریز با تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر کمک خود به کمیته امداد جهت خدمت رسانی بهتر به ایتام یاری رسانند.مطالب مرتبط با : حامیان مازندرانی 112 میلیارد ریال به ایتام کمک کردند
دیدگاه شما در مورد : حامیان مازندرانی 112 میلیارد ریال به ایتام کمک کردند

حامیان مازندرانی 112 میلیارد ریال به ایتام کمک کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ