• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27223 - تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 - ساعت: 20:29

چاپ
انتخاب اصلح از نظر ما کسی است که رنج کشیده و درد دیده باشد

قائم مقام ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران:

انتخاب اصلح از نظر ما کسی است که رنج کشیده و درد دیده باشد


قائم مقام ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران، گفت: انتخاب اصلح از نظر ما کسی است که رنج کشیده و درد دیده باشد و فقط در کتاب و مقاله مشکلات را نخوانده باشد.

به گزارش میانخبر، جواد قناعت عصر امروز در مراسم افتتاح ستاد انتخابات حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در شهرستان میاندورود با اشاره به سخنان رهبری در چند روز گذشته، اظهار کرد: آنچه امنیت پایدار را برای کشور رقم زد مرام و روش کسانی است که در ماه مبارک شعبانیه ما اعیاد آن را گرامی می‌داریم.

وی بیان کرد: آن چیزی که امنیت را برای کشور رقم زد جانبازی رزمندگان بود، آنجایی که انسان جان خود را در طلب اخلاص می‌گذارد تا کشور حفظ شود.

قائم مقام ستاد حجت الاسلام رئیسی در مازندران، خاطرنشان کرد: آنچه که سایه جنگ را از روی کشور برمی‌دارد سلحشوری‌های سردار سلیمانی‌ها و شهید تهرانی مقدم‌ها است.

قناعت افزود: اگر امروز ناوهای آمریکا جرات شلیک موشک به سوی ایران را ندارد به خاطر تهرانی مقدم‌ها است و آن چیزی که کلیدی است و تکمیل کننده سلحشوری رزمندگان و جانبازان ما است حضور مردم در صحنه است.

وی تاکید کرد: هر زمان پشتوانه مردمی در یک طرف و سلحشوری و آمادگی نظامی و علمی رزمندگان ما در کنار ما باشد تمام ارتش‌های دنیا هم جمع شوند خدشه‌ای بر ملت ایران و کشورها نمی‌تواند ایجاد کند.

قناعت با اشاره به اینکه مردم روزی در 22 بهمن، روز قدس و ایام الله‌های خاص در صحنه حضور پیدا می‌کنند و نقش خود را ایفا می‌کنند و روزی پای صندوق رای با انتخاب اصلح، گفت: انتخاب اصلح از نظر ما کسی است که رنج کشیده و درد دیده باشد و فقط در کتاب و مقاله مشکلات را نخوانده باشد.

وی با بیان اینکه وضعیت اشتغال کشور خوب نیست و باید آستین‌ها را بالا زد، تصریح کرد: آمریکا و انگلیس برای ما کار ایجاد نمی‌کنند و باید نگاه ما به درون باشد، آن کسی که اشتغال ایجاد می‌کند تلاش، کوشش و فکر خودمان و مدیران ارشد کشور است.

قناعت بیان کرد: همین جوانان جنگ که یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مدیریت‌ها بود را مدیردیت کردند، چطور نمی‌شود اقتصاد را مدیریت کرد، چون نگذاشتند نیروهای پاک در مسند کلیدی قرار بگیرند.

قائم مقام ستاد انتخابات حجت الاسلام رئیسی در مازندران، خاطرنشان کرد: مردم و کشور در حال آماده شدن برای خلق حماسه بزرگ و میلیونی است که امیدواریم همراه با انتخاب اصلاح باشد که شاهد پویایی و بالندگی کشور اسلامی ایران باشیم.مطالب مرتبط با : انتخاب اصلح از نظر ما کسی است که رنج کشیده و درد دیده باشد
دیدگاه شما در مورد : انتخاب اصلح از نظر ما کسی است که رنج کشیده و درد دیده باشد

انتخاب اصلح از نظر ما کسی است که رنج کشیده و درد دیده باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ