• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27232 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396 - ساعت: 14:18

چاپ

قابل توجه آقای فرماندار؛

هنوز ضرورت نصب دوربین مداربسته در میاندورود احساس نشد؟؟


امروز نیز بعد از گذشت دو سال از وعده مسئولان شهرستان برای تحقق بخشیدن به این خواسته مردم هنوز شاهد اتفاقات ناخوشایند در شهرستان و انجام نشدن وعده‌ها هستیم.

به گزارش میانخبر، در اردیبهشت ماه سال گذشته این پایگاه خبری با انتشار گزارشی به ضرورت نصب دوربین مداربسته در مرکز شهرستان و خواسته مردم در این باره و به خصوص بعد از اتفاقات رخ داده برای خانم دارابکلایی اشاره کرد و اینکه انجام آن گرفتار مشت گره کرده بودجه شده است اما امروز نیز بعد از گذشت دو سال از وعده مسئولان شهرستان برای تحقق بخشیدن به این خواسته مردم هنوز شاهد اتفاقات ناخوشایند در شهرستان و انجام نشدن وعده‌ها هستیم.

در سال گذشته با توجه به اینکه شهرداری سورک هزینه نصب دوربین را از محل درآمد شهرداری امکان پذیر نداست با تفاهمی که با فرمانداری میاندورود و اداره کل دفتر امور شهری داشت مقرر شد شهرداری اقدام به جانمایی و نصب پایه‌های دوربین کند و بقیه کار باید از سوی فرمانداری و اداره کل دفتر شهری استانداری پیگیری شود که شهرداری اقدام به این کار کرد اما بقیه کار همچنان مانده است.

این روزهای خبرهای ناخوشایندی از سطح شهرستان شنیده می‌شود که می‌توان سرقت 71 راس گوسفند آقای غلام رحیمیان در شهر سورک و حتی گم شدن دخترخانم جوان روستای جامخانه که از دانشگاه خود در ساری دیگر به خانه برنگشت و امروز شاهد تلاش خانواده از طریق فضای مجازی با انتشار عکس و نام این فرد به‌دنبال فرزند خود هستند.

غلام رحیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به سرقت شدن گوسفندانش، گفت: امیدوارم با تلاش ماموران انتظامی سارق گوسفندانم هر چه زودتر پیدا شود و اگر چنین اتفاقی نیفتد قطعا وجود دوربین در سطح شهرستان بیش از پیش احساس می‌شود.

در این میان نقش فرماندار شهرستان میاندورود به‌عنوان نماینده عالی دولت و مسئول تامین امنیت میاندورود در سمت رئیس شورای تامین در شهرستان میاندورود از همه پررنگ‌تر است و بروز حادثه از قبل نبود چنین امکاناتی بر دوش فرماندار شهرستان است و نبود اعتبار در هر دستگاهی توجیه‌پذیر نیست.دیدگاه شما در مورد : هنوز ضرورت نصب دوربین مداربسته در میاندورود احساس نشد؟؟

هنوز ضرورت نصب دوربین مداربسته در میاندورود احساس نشد؟؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ