• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27234 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396 - ساعت: 17:02

چاپ
کسب رتبه‌های برتر جشنواره الگوی برتر تدریس توسط دبیران میاندورودی

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خبر داد

کسب رتبه‌های برتر جشنواره الگوی برتر تدریس توسط دبیران میاندورودی


همکاران این شهرستان توانستند در دوازدهمین جشنواره تدریس برتر رشته تربیت بدنی رتبه‌های درخشان کسب کنند.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب خزائلی در گفتوگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: همکاران این شهرستان توانستند در دوازدهمین جشنواره تدریس برتر رشته تربیت بدنی رتبه‌های درخشان کسب کنند.

وی بیان کرد: در مسابقات استانی "جشنواره تدریس برتر درس تربیت بدنی" در مقطع ابتدایی، بنت الهدی سلیمی از دبستان زهرا شاهسوارانی اسلام آباد و اعظم حسن پور از دبستان بهارآرزوی جامخانه موفق به کسب رتبه اول این مسابقات شدند و در بخش برادران سامان سعیدی از دبستان شهدای زیدعلیا توانست رتبه اول را کسب کند.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خاطرنشان کرد: در مقطع متوسطه، محدثه رضاقلی زاده از دبیرستان شهید آهنگر دارابکلا موفق به کسب رتبه دوم شد و همچنین سارا توپا از دبیرستان شهید شفیعی دارابکلا توانست رتبه پنجم را کسب کند و مریم حسن‌زاده از دبیرستان حضرت رقیه اسرم به رتبه اول این مسابقات دست یافت.

عرب خزائلی با اشاره به اینکه کسب موفقیت در زمینه‌های آموزشی، علمی، قرآنی و ورزشی حاصل تلاش‌هایی است که با برنامه ریزی، هدف گذاری، همت و اراده قوی به‌دست می‌آید، اظهار کرد: این کار پشتکاری بلیغ و عزت نفسی رفیع می طلبد که در بین معلمان میاندورودی وجود دارد.

شایان ذکر است این مسابقات با شرکت معلمانی از سراسر استان برگزار شد.دیدگاه شما در مورد : کسب رتبه‌های برتر جشنواره الگوی برتر تدریس توسط دبیران میاندورودی

کسب رتبه‌های برتر جشنواره الگوی برتر تدریس توسط دبیران میاندورودی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ