• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27239 - تاریخ انتشار : شنبه 16 اردیبهشت 1396 - ساعت: 11:39

چاپ
کسانی که برای پیروز شدن به هر راهی متوسل می‌شوند به فکر مردم نیستند

امام جمعه میاندورود:

کسانی که برای پیروز شدن به هر راهی متوسل می‌شوند به فکر مردم نیستندامام جمعه میاندورود گفت: کسانی که برای پیروز شدن در انتخابات به هر راهی متوسل می‌شوند به فکر مردم نیستند و فقط به‌دنبال ریاست هستند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به 11 شعبان سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و نام‎گذاری آن به روز جوان، این روز را به همه جوانان کشور تبریک گفت و اظهار کرد: جوانی که جوانیش را به اطاعت از پروردگار بگذراند او محبوب پروردگار عالم است.

وی همچنین با اشاره به کشته شدن جمعی از کارگران معدن در استان گلستان این مصیبت را به خانواده آنها تسلیت گفت.

امام جمعه میاندورود در ادامه با اشاره به هتک حرمت امام رضا(ع) در یکی از ستادهای کاندیدای ریاست جمهوری، بیان کرد: امروز یک عده هستند که آرامش کشور را نمی‌خواهند و با حضور در ستادهای مختلف سعی در ایجاد تنش دارند و از رئیس قوه قضاییه می‌خواهیم با این هتاکان برخورد قاطع کنند.

محمدنسب خاطرنشان کرد: کسانی که برای پیروز شدن در انتخابات به هر راهی متوسل می‌شوند به فکر مردم نیستند و فقط به‌دنبال ریاست هستند.

وی افزود: این افراد اگر به فکر خدمت باشند، دیگر هتاکی کردن ندارد و قطعا آنقدر ریاست برای آنها مهم است که برای رسیدن به آن اینگونه هتاکی می‌کنند.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به برگزاری انتخابات در 29 اردیبهشت ماه، تصریح کرد: دشمنان داخلی و خارجی روی انتخابات تمرکز کردند و در این میان مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح وظیفه ما است.

محمدنسب تاکید کرد: وظیفه ما حضور در انتخابات است که دشمن را ناراحت و دوستان را خوشحال می‌کند.

امام جمعه میاندورود در پایان گفت: در انتخابات باید افرادی را انتخاب کنیم که علاوه بر سابقه خوب، اخلاق‌مدار، امانت‌دار و آینده‌نگر باشند.مطالب مرتبط با : کسانی که برای پیروز شدن به هر راهی متوسل می‌شوند به فکر مردم نیستند
دیدگاه شما در مورد : کسانی که برای پیروز شدن به هر راهی متوسل می‌شوند به فکر مردم نیستند

کسانی که برای پیروز شدن به هر راهی متوسل می‌شوند به فکر مردم نیستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ