• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27251 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 - ساعت: 14:30

چاپ

کشف ۶ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در مازندران


شش تن چوب آلات جنگلی مسروقه و قاچاق در ساری و سوادکوه شمالی کشف شد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ زیدالله کاظمی فرمانده انتظامی شهرستان ساری از کشف بیش از دو تن چوب آلات جنگلی مسروقه از قاچاقچیان چوب خبر داد و اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا ماموران کلانتری ۱۵ امام رضا (ع) این فرماندهی، حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو وانت نیسان که در محدوده کمربندی شرقی در حال جابجایی چوب بود، مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران با متوقف کردن این خودرو در بازرسی از آن موفق شدند، بیش از دو تن چوب آلات جنگلی مسروقه را کشف کنند و در این ارتباط متهم به قاچاق به نام"ع – ش" از جنگل‌های اطراف به سرقت برده و قصد فروش آن‌ها را در شهر ساری داشته است.

همچنین سرهنگ شهرام دمساز فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی از توقیف یک دستگاه خودرو وانت نیسان و کشف بیش از چهار تن چوب آلات جنگلی قاچاق خبر داد و گفت:ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در راستای مقابله با قاچاق کالا و فرآوردهای جنگلی، یک دستگاه خودرو وانت نیسان حامل چوب آلات جنگلی قاچاق را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو موفق شدند، بیش از چهارتن چوب آلات جنگلی قاچاق را از داخل این خودرو کشف کردند و ماموران در این خصوص متهم به قاچاق چوب را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی کردند.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : کشف ۶ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در مازندران
دیدگاه شما در مورد : کشف ۶ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در مازندران

کشف ۶ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ