• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27255 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 - ساعت: 19:11

چاپ
هدف ما ایجاد شور و نشاط در جوانان است/ امیدوار به صعود به لیگ دسته یک هستیم

رئیس هیات مدیره باشگاه شهروندنوین سورک:

هدف ما ایجاد شور و نشاط در جوانان است/ امیدوار به صعود به لیگ دسته یک هستیم


رئیس هیات مدیره باشگاه شهروندنوین سورک، گفت: حضور این تیم باعث می‌شود که شور و نشاط به جوانان و شهر تزریق شود و حضور تماشاگران پرشور از شهرستان نشان از بازی خوب و جذاب تیم دارد.

به گزارش میانخبر، علی‌اکبر قاسم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما با تبریک هفته جوان و اعیاد ماه شعبان، اظهار کرد: به‌دلیل اینکه تیم فوتسال شهروندنوین در لیگ دسته یک بازی می‌کرد اعضای هیات مدیره برای مطرح کردن شهرستان و شهر سورک در سطح استان و کشور امتیاز تیمی از قم را خریداری کردیم که مبلغی از سوی دکتر یوسف‌نژاد و مابقی از سوی افراد معدودی از شهروندان که اعضای شورا نیز در آن حضور داشتند خریداری شد و با مربیگری یک جوان سورکی که خود جزو کارکنان شهرداری سورک است شروع به کار کرد.

وی بیان کرد: در سال گذشته من به‌عنوان رئیس هیات مدیره و عیسی ولیزاده مدیرعامل و آقایان رحمان‌نژاد، خرمدل، مجید وفادار، علی‌اکبر مظلومی‌نیا، حسین طبری و بعضی از شهروندان به‌‎عنوان هیات مدیره انتخاب شدند.

رئیس هیات مدیره باشگاه شهروندنوین سورک، خاطرنشان کرد: ابتدا اعضا هیات مدیره خودشان مبلغی برای شروع مسابقات فصل کمک کردند و کمی هم از شهروندان کمک مالی دریافت شد.

قاسم‌زاده افزود: تیم در نیم فصل اول بسیار خوب ظاهر شد اما در نیم فصل دوم به‌دلیل مشکلات مالی که برای تیم به‌وجود آمد تصمیم گرفتیم که در همان رده باقی بمانیم.

وی تصریح کرد: برای سال جاری جلسه‌ای تشکیل شد و تصمیم گرفتیم تا تلاش‌ها را برای صعود تیم به لیگ دسته یک انجام شود.

رئیس شورای شهر سورک با بیان اینکه در فصل جاری همچنان به‌عنوان رئیس هیات مدیره حضور دارم، اضافه کرد: مجید وفادار به‌عنوان مدیرعامل، مصطفی اباذری، علی‌اکبر مظلومی‌نیا، کاظم یاوری و اصغر ولیزاده به‌عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب و آقای خرمدل و دوستان دیگر به‌عنوان پشتیبان و کادر فنی با سرمربیگری رضا پیری فصل را شروع کردیم و امروز در صدر جدول قرار داریم.

قاسم‌زاده گفت: این تیم که با نام سورک در سطح کشور حاضر است از شهروندان می‌خواهیم به تیم شهرشان کمک کنند تا مانند تیم تراکتورسازی تبریز که یک تیم مردمی است و همه مردم از اقشار مختلف به آن کمک می‌کنند ما هم بتوانیم کمک خوبی داشته باشیم تا به لیگ بالاتر صعود کنیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه شهروندنوین سورک با اشاره به حضور این تیم در لیگ دسته دو کشور، اظهار کرد: حضور این تیم باعث می‌شود که شور و نشاط به جوانان و شهر تزریق شود و حضور تماشاگران پرشور از شهرستان نشان از بازی خوب و جذاب تیم دارد و انتظار داریم همه حضور پیدا کنند و حمایت مادی و روحی از آنها داشته و باعث شوند نام شهر در کشور پرآوازه شود.دیدگاه شما در مورد : هدف ما ایجاد شور و نشاط در جوانان است/ امیدوار به صعود به لیگ دسته یک هستیم

هدف ما ایجاد شور و نشاط در جوانان است/ امیدوار به صعود به لیگ دسته یک هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ