• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27297 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 - ساعت: 15:18

چاپ

کاندیدا‌ها در مناظره باید به نقد‌های یکدیگر پاسخ‌های منطقی بدهند


دبیر کل انجمن اسلامی مهندسان ایران گفت: تلاش کاندیدا‌ها در آخرین مناظره باید این باشد که به نقد‌ها و سخنان یکدیگر پاسخ‌های منطقی بدهند.

به گزارش میانخبر، درباره طرح وعده‌های نامزدهای ریاست جمهوری در سومین مناظره اظهار داشت: بهتر است در مناظره پایانی که محوریت آن اقتصادی است وعده هایی داده شود که قابلیت اجرا داشته باشد و حقوق شهروندی رعایت شود.

وی افزود: کاندیدا‌ها باید برنامه‌های اصولی را در جهت حل مشکلات اقتصادی و اولویت‌های مردم ارائه دهند چرا که تن‌ها برنامه‌های مدون و اصولی است که جهت رأی ملت را مشخص می‌کند. مردم قدرت درک و فهم دارند و بر اساس این فاکتور کاندیدای مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند.

غریبانی تصریح کرد: تلاش کاندیدا‌ها در آخرین مناظره باید این باشد که به نقد‌ها و سخنان یکدیگر پاسخ‌های منطقی بدهند و به جای ان که سوء ظن داشته باشند به دنبال راه حلی مناسب برای مشکلات اقتصادی کشور باشند و فضا را از حالت حمله و ایراد گیری‌های بی مورد خارج کنند.

وی بیان داشت: فضای منظره باید نسبت به دو مناظره پیشین تلطیف شود و بنده شخصا در مناظره سوم انتظار یک برخورد منطقی‌تر از کاندیدا‌ها را دارم.

دبیر کل انجمن اسلامی مهندسان ایران خاطر نشان کرد:اگر از کاندیدایی خطا و یا قصوری سر زده است دلیل نمی‌شود که آن شخص آلوده باشد و یا بخواهد به واسطه این خطا مورد حمله قرار گیرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : کاندیدا‌ها در مناظره باید به نقد‌های یکدیگر پاسخ‌های منطقی بدهند
دیدگاه شما در مورد : کاندیدا‌ها در مناظره باید به نقد‌های یکدیگر پاسخ‌های منطقی بدهند

کاندیدا‌ها در مناظره باید به نقد‌های یکدیگر پاسخ‌های منطقی بدهند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ