• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27299 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 - ساعت: 15:24

چاپ

ارسال ریلی بیش از 25 هزار تن گندم از مازندران به نقاط گوناگون کشور


مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: در سال‌جاری، ارسال بیش از 25 هزار تن گندم از مازندران به استان‌های سیستان و بلوچستان، اصفهان، هرمزگان و یزد از طریق حمل ریلی انجام شد.

به گزارش میانخبر، از ابتدای سال‌جاری تاکنون، ارسال بیش از 25 هزار تن گندم از مازندران به استان‌های سیستان و بلوچستان، اصفهان، هرمزگان و یزد از طریق حمل ریلی انجام شد.

وی با بیان اینکه یکی از مصادیق اصلی سیاست‌های اقتصادمقاومتی حمل‌ونقل ریلی است؛ افزود: کاهش بار ترافیکی جاده‌ها و در نتیجه کاهش تصادفات جاده‌ای، هزینه پایین‌تر جابه‌جایی کالا، آلایندگی کمتر و کاهش هزینه‌های سوخت از مهم‌ترین مزایای حمل‌ونقل ریلی نسبت به سایر گزینه‌های ممکن است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور خاطرنشان کرد: در حمل ریلی، تخلیه گندم با بالاترین کیفیت و سلامت در سیلوها و انبارها انجام می‌شود.
جعفری در پایان با بیان اینکه در سال‌جاری، برنامه‌ریزی شرکت بر افزایش حجم ارسالی گندم از طریق حمل ریلی است؛ اذعان کرد: درخصوص راهکارهای افزایش ظرفیت بارگیری حمل‌ونقل ریلی سیلوی شهید میرزاپور نکا، بررسی و تصمیم‌گیری‌های لازم صورت گرفته است.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : ارسال ریلی بیش از 25 هزار تن گندم از مازندران به نقاط گوناگون کشور
دیدگاه شما در مورد : ارسال ریلی بیش از 25 هزار تن گندم از مازندران به نقاط گوناگون کشور

ارسال ریلی بیش از 25 هزار تن گندم از مازندران به نقاط گوناگون کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ