• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27339 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:07

چاپ

تیر قاچاقچیان به سنگ خورد/ پیشنهاد رشوه، سرباز وظیفه‌شناس را خام نکرد


اعضای شبکه‌ای که قصد ورود مواد مخدر به یکی از زندان‌­های کشور را داشتند با هوشیاری و وظیفه ­شناسی سرباز یگان حفاظت به دام قانون افتادند.

به گزارش میانخبر، اعضای باند تبهکاری که با ارائه پیشنهاد رشوه تحویل یک دستگاه خودرو گرانقیمت و مقادیر زیادی پول نقد در ازای حمل موادمخدر توسط یکی از سربازان به زندان قصد فریب وی را داشتند با هوشیاری سرباز وظیفه در دام قانون گرفتار شدند.

اصغر جهانگیر در دیداری که به منظور قدردانی از اقدام این سرباز وظیفه شناس صورت گرفته بود، گفت: شما سربازان تأمین کنندگان امنیت و آینده‌سازان این کشور هستید و باید با شناخت و آگاهی کامل در اجرای وظایف خود نهایت تلاش خود را به‌کار گیرید.

رئیس سازمان زندان­‌ها ضمن تبریک به خانواده‌­هایی که چنین فرزندانی را تحویل جامعه می­‌دهند، گفت: جوانان ما انسان­‌های پاک و زلالی هستند که باید قدر آنها را بدانیم و برای تأمین آینده‌شان بسترهای لازم را فراهم آوریم.

رئیس سازمان زندان­‌ها در این دیدار با اهدای یک جلد قرآن مجید و هدیه نقدی از سرباز وظیفه طباطبایی قدردانی کرد.

سرهنگ ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت زندان‌­های کشور در تشریح این واقعه گفت: افراد ناشناسی با مراجعه به طباطبایی سرباز یگان حفاظت که در مرخصی به سر می‌­برد به وی پیشنهاد وسوسه انگیزی در ازای حمل مواد مخدر از نوع شیشه در دو مرحله به زندان را کردند که سرباز وظیفه شناس بلافاصله موضوع را به مافوق خود اطلاع و طی یک نقشه طراحی شده و عملیات پلیسی – قضایی، افراد این شبکه مخوف دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در خصوص پیشگیری از ورود موادمخدر به داخل زندان­‌ها گفت: آموزش و توجیه سربازان وظیفه که به خاطر جوانی و کم تجربگی بیشتر در معرض آسیب­ هستند یکی از اقداماتی است که در سال­‌های اخیر مورد توجه جدی قرار گرفته است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تیر قاچاقچیان به سنگ خورد/ پیشنهاد رشوه، سرباز وظیفه‌شناس را خام نکرد
دیدگاه شما در مورد : تیر قاچاقچیان به سنگ خورد/ پیشنهاد رشوه، سرباز وظیفه‌شناس را خام نکرد

تیر قاچاقچیان به سنگ خورد/ پیشنهاد رشوه، سرباز وظیفه‌شناس را خام نکرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ