• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27345 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:12

چاپ

زاکانی: مردم ایران فریب شعارهای رنگین را نخواهند خورد


نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران فریب شعارهای رنگین را نخواهند خورد.

به گزارش میانخبر، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران فریب شعارهای رنگین را نخواهند خورد.

علیرضا زاکانی عصر سه شنبه در همایش «خیزش برای تغییر» در جمع نیروهای انقلابی در حسینیه امام خمینی (ره) همدان اظهار داشت: در هر دوره انتخابات ریاست جمهوری، شرایط کشور متفاوت از دوره گذشته است.

وی با بیان اینکه قاعده این بوده که روسای جمهور ۸ سال بر اریکه خدمت در کشور تکیه بزنند اما طبق تمام نظرسنجی‌ها تا امروز دولت آقای روحانی دولتی ۴ ساله خواهد بود، عنوان کرد: ناکارآمدی، اشرافی‌گری، شعار آزادی دادن و استبدادی عمل کردن، دست غارتگران بیت‌المال را بر زندگی و امکانات بیت‌المال باز گذاشتن از جمله این دلایل است.

وی باتاکید بر اینکه امروز بعد از ۴ سال وقت پاسخگویی و ارائه گزارش است نه وقت وعده و شعار، گفت: این دولت، دولت حرف، وعده و شعار بود و این ملت جمع شده تا بین جیب غاصبان در بیت‌المال و سفره‌های خالی مردم دیوار بکشد.

وی با تأکید بر اینکه گذشت آن روزی که با شعار و وعده می‌توانستید برای خود رأی خلق کنید، عنوان کرد: دامن زدن به اختلافات شیعه و سنی در این دولت برای کسب رای شایسته نیست.

زاکانی با بیان اینکه نمی‌دانیم چقدر این قدرت ارزش دارد که به واسطه این قدرت‌طلبی انسان حاضر باشد تمام امکانات کشور را بسیج کند و علیه تمام داشته‌ها قیام کند تا در انتخابات پیروز شود، اظهار داشت: مردم ایران فریب شعارهای رنگین را نخواهند خورد.

وی با تأکید بر اینکه اگر رئیس جمهور دل‌نگران است، ‌ دل‌نگرانی‌های جدی‌تری در کشور وجود دارد که باید نسبت به آنها اظهار نگرانی کند، گفت: چرا ۶۰ درصد کارخانه‌های ما تعطیل است و ۴۰ درصد کارخانه‌ها با ظرفیت اندک کار می‌کنند و چرا اشتغال و تولید در کشور وضعیت نابسامانی دارد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه امروز بیش از ۳۰ درصد جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال بیکار هستند، گفت: چرا رئیس جمهور دل نگران این موضوع نیست.

وی شرایط کشور در حوزه وام، بیمه و مسائل مختلف اقتصادی را نابسامان دانست و افزود: رئیس جمهور دولت را با ۵۶۰ هزار میلیارد نقدینگی تحویل گرفت اما امروز دولت بعد از چهار سال یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار میلیارد نقدینگی تحویل دولت آینده می‌دهد که این به نوعی خیانت است.

وی با بیان اینکه دولت در زمان تحویل ۷۵ هزار میلیارد تومان به بانک مرکزی بدهی داشت و امروز ۱۵۰ هزار میلیارد تومان بدهکار است، گفت: دولت یازدهم با بودجه عمومی ۸۸ هزار میلیارد تومانی دولت را تحویل گرفت و امروز با بودجه ۳۵۰ هزار میلیارد تومانی می‌خواهد دولت را به آیندگان تحویل دهد.

وی با تأکید بر اینکه چرا رئیس جمهور به اعداد و ارقام اقتصادی فاجعه‌باری که امروز در کشور دامن زده و آن را به بدهی مبتلا کرده اشاره نمی‌کند، یادآور شد: امروز باید رئیس جمهور به جامعه پاسخگو باشد.

وی بابیان اینکه آنچه مانع حمله آمریکا شده درایت‌های رهبر معظم انقلاب، انسجام و حضور مردم در صحنه، قابلیت‌های والای دفاع و سرپنجه‌های قوی و توانمند ما در منطقه است، عنوان کرد: دولتی که وزرای او در جایگاه‌های نامناسب نشسته‌اند، ناکارآمدی را به این جامعه تحمیل کرده است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز نگران منافع ملی، مصالح انقلابی و نگران امروز و آینده این کشور، جهان اسلام و مستضعفین هستیم، تأکید کرد: نگران این هستیم نان در سفره ایرانی به بهانه‌های مختلف توسط غارتگرانی که با قانون‌شکنی به دنبال اموال مردم هستند به غارت برود.

وی بابیان اینکه نگرانیم دولت با وادادگی مقابل بیگانگان راه نفوذ آنها را به این کشور باز کند و با محرمانه کردن امور و عدم شفافیت حق نظارت مردم بر مسئولان را بگیرد و زمینه فساد را در جامعه تشدید کند، گفت: آن کسانی که دیوار می‌کشیدند امروز پشت سر خود شماها ایستاده‌اند و حامیان شما هستند.

وی با بیان اینکه امروز از استان‌های مختلف خبر می‌آید که مسئولان دولتی در پایین‌ترین سطوح در وزارت کشور تلاش می‌کنند و مردم روستاها را می‌ترسانند که اگر به غیر از روحانی از صندوق‌های رأی شما بیرون بیاید شما را محروم و محصور می‌کنیم، ‌ عنوان کرد: آمریکا ما را تحریم کرد بس است دیگر نمی‌خواهد شما ما را تحریم کنید.

زاکانی با تأکید بر اینکه این خطر بزرگی است که با تهدید قشر مستضعف جامعه به دنبال جمع کردن رأی هستید، یادآور شد: امروز تمام پیکره دولت را همراه کرده اند تا رئیس جمهور دوباره رأی بیاورد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در این دولت به بیت‌المال چنگ‌اندازی شد، گفت: رئیس جمهور این چنگ‌اندازی به بیت‌المال را معوقه بانکی نام نهاد و ۸ هزار میلیارد از دارایی فرهنگیان این کشور توسط ۲۹ نفر غارت شد.

وی به سخنان رئیس جمهور در مراسم افتتاح راه‌آهن همدان مبنی بر اینکه تمام خواسته‌های رهبر معظم انقلاب را به انجام رسانده‌ اشاره کرد و افزود: می‌شود شعار داد و حرف نادرست زد اما ملت هوشیار و بیدار است.

وی با بیان اینکه ۲۹ اردیبهشت ماه روز بستن پرونده موش هایی است در انبار بیت‌المال لانه کرده اند، گفت: دولت حرف و شعار و وعده در ۲۹ اردیبهشت پرونده‌اش بسته خواهد شد.

زاکانی با تأکید بر اینکه عصبانیت دولتی‌ها باید از خودشان باشد، عنوان کرد: کسی که در مقابل دشمنان این ملت ذلیلانه برخورد می‌کند اما در مقابل ملت گردن‌فرازی و درشت‌گویی می‌کند چطور انتظار دارد ملت به او رأی مجدد بدهند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اینها همان کسانی هستند که در سال ۸۸ به بهانه دروغین تقلب، ۸ ماه کشور را در آتش فتنه سوزاندند، گفت: دولتی که باد کاشته امروز طوفان درو می‌کند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : زاکانی: مردم ایران فریب شعارهای رنگین را نخواهند خورد
دیدگاه شما در مورد : زاکانی: مردم ایران فریب شعارهای رنگین را نخواهند خورد

زاکانی: مردم ایران فریب شعارهای رنگین را نخواهند خورد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ